Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
kakaska

2019. május 29.

Nagyon szép fedése van, nekem az Ivory Beige árnyalatból van mintám. Szép matt, illeszkedik a bőrszínemhez. Az ára elég borsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kamea

2019. május 28.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.
Alapos eldolgozás után szép, egyenletes, matt fedést (púdert sem kíván már) biztosít akár 10-12 órára is. Rendkívül tartós. Hamar szárad, így az eldolgozással sietni kell, illetve a mennyiséget is ki kell kísérletezni, nem kell belőle sok, mert az már sokk.
Az eredménnyel elégedett szoktam lenni, bár az első fél-háromnegyed órában – valószínűleg a szárazabb és kissé vízhiányos bőröm miatt – én is érzek némi „vakolat” hatást, de aztán elkezd az arcbőröm az alapozóval együtt lélegezni és mozogni.
Az árát enyhén szólva is túlzásnak tartom, de mivel nem használom minden nap, sátras ünnepekkor be szoktam rá ruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.

dorc931118

2019. május 24.

Sokáig úgy gondoltam, hogy egyáltalán nem éri meg annyi pénzt kiadni rá, hiszen nem annyira jó, mint ahogy sokan mondják. De nem rég rájöttem, hogy nem is ez, hanem a NUDE verziója volt meg... eléggé fájt, de beruháztam erre is és igen, ez tényleg AZ alapozó. Ha nagy ritkán felteszek magamra csakis ez lesz az. Jobb később mint soha...:D
Vigyázzatok nehogy hasonlóképpen járjatok!

Egyébként 5 🌟 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Vigyázzatok nehogy hasonlóképpen járjatok!

Egyébként 5 🌟 :)

szamii7

2019. május 23.

Spoiler: imádom, sosem veszek mást.

Részletesebben: úgy tíz éven keresztül gondoltam azt, hogy ilyen drága kence egyszerűen nem érheti meg, lehet találni hasonlót. Ez a termék ébresztett rá, hogy nem mindegy mit kenek az arcomra, és arra is, hogy az ár igencsak relatív.

Azon felül ugyanis hogy tökéletesen fed ( bár pattanásos, acnes sosem voltam, arról nem tudok nyilatkozni), természetes hatást lehet vele elérni és szereti a bőröm, kb fele annyit használok belőle mint a régi drogériás alapozókból.

Ráadásul örömmel kenem fel 🙂 örök darabja a sminktáskámnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Spoiler: imádom, sosem veszek mást.

Ráadásul örömmel kenem fel 🙂 örök darabja a sminktáskámnak.

Annaakiss

2019. május 23.

Legjobb alapozó amit valaha próbáltam! Alkalmi használatra szeretem a legjobban, minden bőrhibát eltűntet. Ha hétköznap van kedvem viselni , ujjal viszem fel vékonyan és úgy is tökéletes. Egyetlen alapozó színe sem illeszkedett még ilyen tökéletesen a bőrömhöz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Catrice HD liquid coverage-t használtam évekig, de mindig is izgatta a fantáziámat a Double Wear, szóval végülis megadtam magam neki. És imádom. Tényleg nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen maszkos, de kis gyakorlással és kísérletezgetéssel nem lehetetlen. Én úgy használom, hogy egy pumpányit nyomok a kézfejemre, aztán egy lapos alapozóecsettel, finom mozdulatokkal, a bőrt alig érintve eldolgozom. Aztán még egy pumpányit felviszek, de inkább csak a problémásabb részekre fókuszálva. Nekem így gyönyörű, természetes eredményt ad. Púdert, sminkfixálót nem használok, teljesen felesleges mind2 az enyhén vízhiányos bőrömre, amikor ezt az alapozót használom. És nem, engem nem szárít. Mennyiségét tekintve sokkal kevesebb kell belőle, mint a Catrice-ből kellett, szóval szerintem az ára sem olyan vészes, sokáig elég egy üvegcse.

Update: találtam jobbat a lapos alapozóecsetnél: Real Techniques expert face brush. Próbáltam a Real Techniques blenderrel is, de az annyi festéket felvesz, hogy sajnálom így elpocsékolni, illetve sokkal maszkosabb hatást eredményezett.
BTW olyan szinten beleköt az ecsetbe már 1 használat után is, hogy rá kellett szoknom, hogy minden nap kitisztítom az alapozóecsetet (Mac ecsettisztító folyadékot teszek egy papírtörlőre és áttörölgetem vele). Plusz heti 1x samponos nagymosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

gerdabrndt

2019. május 13.

Elvileg két típusa van, nekem a lágyabb fedésű, vizes hatású van meg. Félig van az üvegcsém, szivaccsal használom, de biztos vagyok benne hogy le fogom cserélni, mert ár-érték arányban ennél jobb alapozót lehet kapni, már ki is néztem egyet(: a problémám vele, hogy felkenve nem vizes hatásnak mondanám, hanem olyan mintha zsírt kentem volna az arcomra, ami sok-sok fixáló púder hatására enyhül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

ftmea13

2019. május 10.

A nagy hype miatt, a rengeteg jó vélemény miatt nagyon nagy örömmel álltam hozzá. Tetszik, hogy nagy a szín kínálat, jó az állaga, de egyszerűen borzalmas az arcomon. Beleül a kis hibákba, csúnyán lekopik az orrom körül, rettentően igenytelenül, és maga az egész nem szép. Lehet csak az én bőrömön valamiért csúnya, de örülök, hogy megnyugodott a lelkem és nem tetszik a borzalmas ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Dottir

2019. május 6.

Hogy miért nem fedeztem fel korábban. Volt egy olyan becsípődött emlékem ezzel az alapozóval kapcsolatban, hogy vastag és természetellenes. Annak ellenére, hogy egyik kolléganőm már nagyon rég használja és mindig gyönyörű a bőre. Eddig a Cushion Stick verziót használtam, de akartam egy picivel sötétebb színt, ami abból nem volt. Volt viszont ebből (2N2 Buff), hát megvettem. Milyen jó! Egyrészt még életemben ilyen jól szín nem klappolt, másrészt ennyire szép bőrképet egyik alapozó sem adott. Kézzel viszem fel, gyönyörű púderessé válik, de nem teljesen mattá, nagyszerűen fed, akár még a korrektort is elhagyhatnám, amivel a foltjaimat pluszban bevakolom az alapozó után. A tartóssági versenyben is magasan veri az általam eddig használt alapozókat, abszolút nem csodálkozom, hogy ennyire népszerű. Összességében fiatalít az arcon, amit a letegezések arányának növekedésével tapasztalati és tudományos úton tudok bizonyítani.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

CNiki

2019. május 5.

Nagyon szép összképet ad a hibákat elfedi,matt hatás nekem 8-10 órán át nem fényesedik a T vonalban. Rengeteg kommentet olvastam el mielőtt meg vettem rendesen hidratálok előtte, de még igy is nehezen dolgozom el iszonyat gyorsan szárad. Nem okoz pattanásokat elsőnek egy rossz árnyalatot(pebble)választottam a mostanival meg vagyok elégedve(fresco).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!