Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: doriivargaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
Pikk

2019. december 29.

Kb 4. éve használom ősztől tavaszig a 2C1 pure beige árnyalatát. Annak ellenére, hogy a bőröm inkább normál száraz, ez a kedvenc alapozóm, amihez mindig visszatérek, annak ellenére, hogy közben folyton próbálkozom más termékekkel is kíváncsiságból. Megfelelően alákrémezve engem nem szárít, és ha nem sokat viszek fel, egyáltalán nem termeszetellenes. Érdekes, hogy a bőröm nem rózsás, hanem inkább sárgás, és ennek ellenére egy cool árnyalat a nyerő, de ebben épp csak annyi rózsaszín van, amitől nem lesz elütő a szín, csak egy kicsit üdébb a hatás. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Marcipancica

2019. december 26.

Nagyon szeretem, gyönyörű a fedése, de legnagyobb meglepetésemre átfénylik. Ezt számomra az E.l.f. poreless primerje és a Fenty Beauty fixáló púderje kordában tartja, de eltartott egy darabig, amíg kikísérleteztem a megoldást. Az átfénylés és a külön pumpa vásárlás miatt vonok le egy csillagot, egyébként szeretem, ezt használom, elégedett vagyok vele, nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

petrevici

2019. december 25.

Egy kedves krémmániás által jutottam hozzá, a findation oldal segítségével választott árnyalathoz. 2 x próbáltam eddig, és nagyon tetszik. Természetes hatású, jól fedő, kényelmes és tartós! Eddig 5 csill. Jövök majd uppolni! 😊 😀

Update : november 29-én írtam a véleményt....azóta vettem még egy üveggel, mert azt hiszem megtaláltam AZ ALAPOZÓT!!! nem lesz a kabátom alapozós ahol hozzáér az arcomhoz. Még egy adagolópumpát és a nyári színemhez kell egy árnyalatot találni és meg is vagyok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

tiamoitalia

2019. december 22.

Természetes a hatása és tényleg hosszan tart, jól fed, rétegezhetö. Eddigi legjobb alapozóm, ami volt, valószinüleg újravevös lesz. ( ha idöközben nem találok jobbat )
Negativuma az adagolás, nem tudok megbékélni azzal, hogy önteni kell az üvegböl a terméket; valamint nekem a nap folyamán át is féneyesedik a böröm és púderezni kell, evégett vonok le egy csillagot, de összességében nagyon tetszik, egy próbát megér mindenképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

kotoganklau

2019. november 22.

Ő is hatalmas kedvenc. Jelenleg őt is csak alkalmakra használom, akárcsak a MAC Studio Fixet. Hétköznapra Catrice HD, de ezt elsősorban az Estée Laudernek köszönhetem. Az ő segítségével tanultam meg, hogy mire is van a bőrömnek szüksége. De ha fotóra készülök, vagy alkalomra kell, akkor egyértelműen ő a nyertes, képtelen elmozdulni a helyéről!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

annamariav

2019. november 20.

Legeslegjobb alapozó,csak ezt használom! Nem fénylik, nem áll össze, és semmi olyan nem csinál ami negatív lenne. Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

veniko12

2019. november 19.

Nagyon szépen fed, mintha a photoshopból sétáltam volna ki, viszont nem bír ki 5-6 óránál többet, nekem átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

hanna87

2019. november 14.

Nem rég vettem meg, az ára miatt nem került eddig a kosaramba. Viszont mindenképp újra fogom venni, mert jól fed és egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

PIppa88

2019. november 14.

Sokáig a kedvenc alapozóm volt, csodaszép bőrt csinál, de egy idő után elkezdett ráncosodni a bőröm tőle :( mindennapos használatra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Kiki23

2019. november 11.

Nagyon nagyon szeretem! Sok szín van, így sikerült olyat választani ami tökéletesen passzol. Erős fedésű mégis természetes hatást kelt, egész nap fent marad, jól rétegezhető. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.