Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
SminkesAnyuci

2019. október 23.

Update:
Minden forintot megér. 10 hónapig volt elég egy úvegcsével mindennapi használat mellett, most rendelten újra. EL magyar webshopon kettő termék rendelése esetén 20% kedvezményt dobott be, így a téli és nyári színem is érkezik futárral holnap. Nekem nagyon bevált a pumpa! És ez az alapozó nélkül sem tudom elképzelni az életem most már. Boldog vagyok vele.

2019. január 17.
9 hónapig vágyakoztam utána, így volt időm kitalálni, de egyből a MAC pumpával együtt rendeltem douglas oldaláról, ami tökéletesen beleillik az üvegbe. Egyetlen pumpányit szoktam szivaccsal eldolgozni az arcomon azokon a napokon, amikor tartós alapra van szükségem. Mert EZ NEM KOPIK :) Alá kell rendesen hidratálnom a normál bőrömre, főleg így télen. Mostanában rákaptam, hogy mikor ez az alapozó van rajtam korrektort sem használok a szemem alá, mert annyira természetes és gyönyörű dewy finishű hogy imádom! Hatalmas önbizalombomba számomra, nagyon sokat vártam rá, de végre az enyém és megérdemlem minden nap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Update:

2019. január 17.

Eedina

2019. október 17.

1N2 az én jól bevált árnyalatom. Közvetlenül a hidratálókrém után, nagyon kevés mennyiséget átalában az ujjammal viszem fel (az üvegből öntök egy keveset a mutatóujjamra, vagy néha szivacsra) és dolgozom el a bőrbe. Jól tapad rá a pirosító és a highlighter is. Építhető, de nem szükséges, egy rétegben is szépen fed. Egész nap tartóssá teszi a sminket. Sokáig elég, érdemes beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

JasmineK

2019. október 16.

A legvilágosabb is sötét és nagyon sárgás, ez az árnyalat volt a legközelebb... Régóta megvan, kétszer használtam, de borzalmas. Megül a ráncokban, kényelmetlen viselni, pedig vékonyan viszed fel. Nekem nem is tartós. Nem tudom, mit vannak oda érte.
Másrészt az adagolásról nem is beszélve, rengeteg ki folyik és nem tudod lemosni a kezedről sem.
Maximum másik alapozóval keverve... 1N0 van meg nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Maximum másik alapozóval keverve... 1N0 van meg nekem.

Anna4836

2019. október 15.

Nagyon jól fed, kevés elég belőle, természetes hatású. Nekem elkelne egy felvitelt segítő pálcika a dobozban, de megoldom anélkül is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

SchmitzhoferFanni

2019. október 12.

Megéri az árát! Nagyon szépen mutat az arcbőrön (száraz bőrűeknek nem feltétlenül lehet jó) pattanások, bőrhibákat tökéletes elfedi és egész nap a helyén marad. Az oxidáció nagyon minimális, nem lesz tőle narancssárga feje az embernek 10 óra után se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Kissdorii

2019. október 12.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Brutál jó a fedése, egész nap fent marad és nekem sokáig elég. Egyedül az adagolása nem tetszik, de már ahhoz is hozzá szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mnikc

2019. október 12.

Kedvenc lett! En innentol nem vagyok hajnaldo valtani !
A boltban az elado ajanlott ala hidratalast ami szerintem is kell mert kisse szarit , viszont soha nem volt meg ilyen szep finishu alapozom! Tokeletes ! Nagyon tartós ! Nedves Beauty belnederrel egyszeru felvinni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Kedvenc lett! En innentol nem vagyok hajnaldo valtani !

kate93

2019. október 11.

A fedés tökéletes, viszont nekem hosszabb viselés után oljasos hatást keltett a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

timeam

2019. október 3.

Teljes az imádatom eme alapozó irányába. Ugyan nem használtm még más high-end alapozót, de az eddigiek közül magasan ez viszi a prímet. Nagyon finom textúra, nem szárítja le azonnal az arcomat, szépen eldolgozható és "lágy" finist ad. A szokásos szérumok és hidratáló után az ujjammal viszem fel és ez elég alap neki. Télen kelleni fog a több hidratálás, mert úgy azért hajlamos szárítani. Érdekes, hogy tavaly ősszel vettem Glamour napokon és amikor pár héttel korábban mintát kértem, még egy másik árnyalatot kaptam a boltban használt árnyalatmegállapító okoskütyü tanácsa alapján, de ez is teljesen jól passzol. Azért sokat alakíthat a színén egy kontúr vagy highlighter is. Az eladónő tanácsára közvetlen a szemem alá nem szoktam felkenni, mert az ottani ráncokba beleül (nekem sajnos minden nagyon beleül, még nem találtam csodaszert), de az arc többi részét csodaszéppé teszi.
A fedése szerintem közepes. A legtöbbször csak színezett fényvédőt szoktam használni (nagyobb bőrhibák híján), azokhoz képest azért látványosan erősebb a fedése, de mégsem ad vakolat érzetet.
Nem gondolom, hogy tovább kísérletezem más high-end alapozókkal, mert ez nekem abszolút minden igényt kielégít, de biztos nem térek vissza már az alacsonyabb kategóriákhoz sem, hogy tudom, tényleg van különbség a drogériás alapozók és eközött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Virag0820

2019. október 1.

Eddig két alkalommal használtam, mert minden napos használatra egy közepes fedèsű alapozót használok. Gyönyörűen és egyenletesen fed. Én blenderrel viszem fel, szerintem így a legkönnyebb szépen eloszlatni. A korábban használt alapozók egy idő után átfénylettek, pedig nem túlzottan zsíros a bőröm. Ez az alapozó gyönyörű matt marad szinte egész nap. Korrektort nem használok mellette, mert szerintem tökéletesen elfedi a hibákat. Púderrel fixáltam, és így szépen a helyén maradt mindenhol, nem fénylett át sehol és még 10 óra elteltével is épp úgy állt rajtam, mint mikor frissen felvittem az arcomra. Ami annyira nem nyerte el a tetszésem, az az hogy külön meg kell vásárolnom a a pumpát, ha nem szeretném minden használat során öntögetni a terméket. Illetve az illata sem épp kellemes számomra, de szerencsére miutàn felvittem, már nem érzem. Nagyon szép finisht ad, egyátalán nem maszk hatású. Nem fogta meg a ruháimat, nem kopik, nem marad a kezemen, ha az arcomhoz érek. Abszolut megéri az árát, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.