Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: doriivargaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
appledda

2019. szeptember 25.

Nagyon jól fed, tartós. Ha megvan a tökéletesen passzoló árnyalat, gyönyörű bőrt varázsol. Sajnos nekem nagyon hamar átfénylik, és az összetevői sem a legszebbek. Ezért csak négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Noncsika12

2019. szeptember 17.

Hónapok óta lesem: videó, képek, árnyalatok, minden át volt böngészve..... megrendeltem látatlanban vagy vagy alapon. Értek hozzá mint majom a harang öntéshez 😉👆 Látom hogy szép, tartós, fed nekem kell és kész!
Persze a színnel mellényúltam, sárgás a bőröm, a fejem meg mint a bolti zsír ha felkenem 😤 Mindegy, próbálok korrigálni púderral.... (nem az ő hibája) kipróbálás nélkül semmiképp ne rendeljetek szerintem.
Szeretném én, de ehhez a jó kis színválasztásomhoz jön még egy extra száraz bőr, ami persze oda van írva, hogy száraz bőrűeknek ezt pont ne... Nemtudom mibol gondoltam hogy én leszek a kivétel 😄 hidratálhatok bármivel alá, eddig még semmi sem segített, hogy ne szárítson.
Szóval imádom, mert másokon gyönyörű szép, fed is és tartós ezt aláírom. Csak épp az én bőrömnek sok. Semmiképp nem pontozom le, mert amúgy jó szinnel és zsírosabb bőrrel csoda lenne 😘 (én pedig kerhesetem tovább a nagy Ő-t)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

M_Reni

2019. szeptember 11.

EZ AZ ALAPOZÓ! Már nagyon régóta vágytam rá. Tesómnak volt amit párszor kipróbáltam, de csak nyáron tudtam használni, mert sötét színe volt. Egy 30 fokban tartandó esküvőt kibírt (púder nélkül), nem akarok hazudni de kb 16 órát simán rajtam volt és nem kopott meg. Szóval azóta vágyakoztam utána, de a környékünkön csak douglas van és ott kevés a színválaszték :( így egyik alkalommal amikor bp-en jártam, betértem EL szaküzletbe az arénába, ahol nagyon kedvesek az eladó hölgyek :)) ki is próbáltunk 3-4 színt mire meglett a jó árnyalat. (bár lehet lett volna még tökéletesebb árnyalat, természetes fényben kicsit másabb mint az üzletben, de nem vészes) télbe megyünk, a színem úgyis fakul majd :) MAC studio fix-em is van, de az sincs ilyen jó. Ha telefonálok v hozzá érek az arcomhoz akkor ott marad az alapozó nyoma, viszont kicsit természetes hatású mint a DW. A DW viszont tartósabb, nem kopik, nem marad ott a telefonon, nem fényesedik át csak egy kicsit, pedig eléggé disco gömb szokott lenni a homlokom. Nekem korrektor nem is kell hozzá. Vannak bőrhibáim, de azokat az alapozó eltünteti. Nincs tőle pattanásom, nem okoz irritációt 12-13 óra után sem. (A studio fix-et nem bírja ilyen sokáig a bőröm, max 8 óra, attól jönnek ki patik.) Ecsettel szoktam felvinni, blenderrel még nem próbáltam. Nekem megérte az árát, bár sajnálom, hogy a pumpa nem fért bele ebbe az árba, de muszáj volt megvegyem, mert így sokkal higénikusabb és gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

adamirita

2019. szeptember 7.

A pumpa nagyon hiányzik róla ennyi pénzért. Ezt leszámítva szeretem, csak kicsit macerás. Nagyon matt, de akinek olajos a bőre annak viszont nem árt púderezni,mert "átfénylik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

tincsolino

2019. augusztus 30.

A kedvenc alapozóm!
Tudni kell használni és szépen felvinni, hogy ne legyen maszkos hatása. Egyrészt nagyon gyorsan kell eloszlatni mert megszárad, másrészt én mindig fújok az ecsetre egy kis MAC fix+ sprayt, ami kicsit hígít rajta.
Szerintem érdemes kipróbálni, de nyáron pl praktikusabb valamilyen könnyebb alapozót használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

A kedvenc alapozóm!

Nashuaaa

2019. augusztus 29.

Nem használtam sokáig, egy barátnőmnél kötött ki. Alapvetően értem ,hogy miért rajonganak annyira érte, de én biztos nem veszem újra.
Néha ha felkentem, azt gondoltam, hogy ez az igazi, totál eltünteti a karikáimat, bármiféle elszíneződést, stb, csodás egységes arcot lehet vele varázsolni. Viszont hosszútávon a nap végére mindig soknak éreztem, túl maszkosnak, túl látványosan alapozósnak, nem látszik, hogy lenne alatta bőr. Mivel én amúgy sem a full fedésre megyek, így ez abszolút nem az én termékem, viszont ezért nem bontozom le, mert amit ígér, azt tényleg hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

KCintia4

2019. augusztus 28.

Nagyon szeretem használni, valóban tökéletes fedést biztosító alapozó! Semmiképpen sem maszk hatású, természetes. Esetenként viszont nem árt púderezni, bár nekem alapból kombinált, zsirosodára hajlamos a bőröm. Nagy kedvencem, többször is újra vettem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

konbo

2019. augusztus 26.

Fél éve használom, az üveg félig van. A legtökéletesebb alapozóm, ami eddig volt. Inkább fizetek többet, mint hogy egy vacak minőségű pacsmagot kenjek a fejemre, aminél csak az üveget és a marketinget fizetem meg drága pénzért.
Tökéletesen tartós, egész nap bírja. Elmegyek dolgozni majd munka után edzeni és edzés után még mindig fent van. Néha nem árt napközben rápúderezni.
Bea.ty bl.nd.r szivaccsal gyönyörűen eloszlatható a bőrön. Abszolút kedvenc, innentől nem kell más!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

dermaaddict

2019. augusztus 26.

AZ ALAPOZÓ! Rengeteg fajtát próbáltam már alapozóból, az olcsótól a high-end-ig.
Tökéletes.Vékony rétegben kell felvinni és atombiztosan ott marad. Púder sem feltétlenül szükséges.

SZS30

2019. augusztus 24.

Mindig ezt használom, amikor tökéletes fedésre vágyom. Kicsit drágának találom, de alkalmakra nagyon szuper termék, tényleg nagyon hosszan tart, gyakorlatilag a nap végén is ugyanúgy néz ki. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.