Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
Doriis

2013. július 6.

A nagyon kedves eladó hölgy felrakta nekem, így kipróbáltam. :) Ajánlom mindenkinek, hogy szakboltban vásároljátok, mert tényleg nagyon segítőkészek az eladók, nem tukmálósak.
A színe egyszerűen TÖKÉLETES. Merem állítani, hogy a legtökéletesebb színű alapozó, amit valaha próbáltam (pedig már nagyon sokat próbáltam.) Hihetetlenül természetes színe van, és nem sápaszt. Gyönyörű világos, rózsaszínes árnyalatok is vannak belőle, ami hatalmas pozitívum, mert én a világos bőrömhöz, többnyire csak sárgás tónusú alapozókat találok, amik nem mutatnak túl jól rajtam.
A fedése tényleg jó, habár én jobbra számítottam. Az állaga tökéletes, annyira könnyed, minta nem viselnél semmit. A tartóssága is jó, de azért többet vártam tőle ezen a téren is. Nekem olyan 7-8 órát bírt ki tökéletesen (közben azért púderezni kellett, de nekem azt mindig kell, mivel a T-zonában nagyon zsíros a bőröm).
Összességiben nagyon jó kis alapozó, de én ennyi pénzért már azt várnám, hogy egész nap tökéletesen fedjen és ezt nem teljesíti. Viszont egyenlőre nem találtam ennél jobbat sem, így lehet, hogy végül meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

mizse93

2013. május 29.

Számomra ez a tökéletes alapozó. Sajnos csak egy termékmintám volt belőle, de az 2-3 alkalomra elég volt, hogy legyen véleményem. Rendkívül tágak a pórusaim és eléggé heges az arcom, de ez az alapozó porcelánbőrt varázsolt belőle, annak ellenére, hogy semmiféle maszkhatást nem okozott. Mivel az ára elég borsos így mínusz egy csillag:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

szamira

2013. május 12.

Szerintem csak akkor lesz maszkszerű, ha nem találja el az ember a megfelelő árnyalatot. Az alapozónál amúgy is kulcskérdés a szín kiválasztása.
Én végre megvettem az ecru-t, és zseniális. Nem sárgás, nem malacka szín, hanem világos bőrszín. Fene a hülye fejemet hogy eddig drágállottam, miközben többször ennyit kidobtam az ablakon mindenféle olcsóbb alapozókat tesztelgetve. Mert ez jó. Nagyon jó. Sőt, zseniális. Akinek problémás bőre van és mégis bababőrt szeretne, az vegye meg. Érintésálló, izzadásálló, nem érzem, hogy rajtam van, tartós.
Ewyca, az eladó hölgy szerint ennél világosabb szín nincsen, csodálkoztam is. Ha igazán hóka valaki, akkor ez már kicsit sötét lesz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Sugariana

2013. április 26.

Ez a valaha készült legjobb alapozó kombinált vagy zsíros bőrre. Nekem szinte mindentől fénylik az arcom 1-2 óra után. Pedig rengeteg alapozót kipróbáltam. Porcelán bőrt csinál. Nagyon sok sminkes is használja mert ennek van a legjobb fedőképessége. Az egyetlen gond vele, hogy nem organikus. MIvel már szívesebben használok natur kozmetikumokat ezért félre tettem. De előtte több szín is volt itthon és azokat kevergettem az épp aktuális bőrszínem szerint. Nagyon sokáig elég. Nekem egy évig simán kitartott egy üveg, még tovább is. Olyan sürű, hogy korrektornak is tökéletes. Sőt nem próbáltam még olyan korrektort ami ennél jobban fedne. Azonnal megszárad és ott marad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

grund

2013. április 13.

Szörnyű, maszkszerű alapozó, a színével sem árt vigyázni, mert durván oxidálódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

styList

2013. április 7.

Sokáig használtam és akkoriban szerettem is nagyon, aztán valahogy a szín (pebble04) már nem passzolt és az állaga sem. Krétásra száradt a bőrömön, megül a ráncokban.
A csomagolása sem praktikus, öntögetni kell vagy nyúlkálni az üvegbe.
Azóta a Light verziókat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

A csomagolása sem praktikus, öntögetni kell vagy nyúlkálni az üvegbe.
Azóta a Light verziókat használom.

estrella22

2013. április 3.

A legjobb alapozóm eddig, nagyon szeretem, szépen fed és tartós. Egyedül a színnel volt nekem is bajom, a Fresco túl sötét, de annyira jó, hogy ezt is használtam. Érdemes volt benézni ide, nézem is majd az ecru-t!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

Bebebuell

2013. március 5.

Az igazi alapozó,tökéletes fedés, gyönyörű árnyalatok. Megvan ugyan a technikája,hogyan hatásos felvinni...és akkor kapjuk a várt eredményt,de azért nagyon elszúrni nem lehet... csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Milka

2013. február 19.

mintában próbáltam ki, ami ugyan világosabb a szükségesnél, de - gondoltam - szem környékére azért jó lehet...tartósságával kapcsolatban kifogás sem lehet, de nekem beleül a ráncokba, annak ellenére, hogy nem kimondottan száraz, és nem is mélyen ráncos ezen területem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

rita200

2013. február 19.

Szia Annuska5! Nekem a 02 almond kellene. olyanod esetleg van? Vagy valakinek? Sajnos én elég allergiás vagyok. 10 éve ezt az alapozót használom. Erre megváltoztatták az összetevőit, ami persze nem jó! Úgyhogy nekem még a tavalyi széria kellene. Ha volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!