Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder Double Wear Makeup Pump - új
Ár: 2500 Ft + posta / db , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+450 Ft)
Dinart

2012. április 9.

Beírta magát a sminktörténelembe ez az alapozó, klasszikus, csodás. Igazi ápolt külsőt ad!
zseniális alapozó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 9.

zseniális alapozó!

szKrissy

2012. február 12.

A legeslegjobb alapozóm, de óvatosan bánok vele, csak alkalmakkor használom, hétköznapokra egy jóval olcsóbb alapozót használok (amit szintén szeretek, de nem lesz tőle olyan nagyon látványos az eredmény, mint ettől). Ajándékba kaptam, de ha elfogy, biztosan vásárolni fogok egyet. Nekem természetes, egyenletes fedést biztosít, gyönyörű szép lesz tőle a bőröm. Egy kis porpúderrel szoktam fixálni, és egy pici pirosítóval feldobni, mert télen elég sápadtka vagyok. Ez a három termék együtt viszont nagyon-nagyon szép, egészséges kinézetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Sminkes

2012. február 4.

Erős fedőhatású, nagyon jó minőségű tartós alapozó. Nem zsírosít, nincs extra maszkos hatása az olcsóbb ilyen jellegű termékekkel szemben. Nem ül bele a ráncokba, feltölti azokat. Én luxustermékként tartom számon, aki teheti használja igény szerint, mert nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Kisvakond

2012. január 31.

Nekem az erős fedőhatású alapozók közül abszolut kedvenc! Igaz, hogy nem igazán mindennapi sminkeléshez ajánlott az erős fedőhatása miatt, de nekem a száraz bőrömre is bevált úgy, hogy alapozásként felkenek előtte egy zsírosabb arckrémet. Nagyon nagyon tartós, így pl. alkalmi sminkhez, bulizáshoz elsőosztályú:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Maggy

2011. november 30.

Nagyon jó minőségű alapozó. Viszont csak olyanok ajánlanám, akiknek komolyabb eltüntetni való van az arcukon. Egy átlagos bőrre ez valóban sok. Fedését tekintve a legjobb fedésű alapozó amit használtam. Nagyon finom a szerkezete, és a minőségét is sokáig megőrzi. Színei természetesek, könnyen lehet vele sminkelni. Élvezet, ahogy egyre szebb és szebb lesz tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 30.

andrea.horvath79

2011. szeptember 23.

Kellemetlen , maszkszerü hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Kellemetlen , maszkszerü hatás.

MelC

2011. szeptember 20.

Feltölti a ráncokat, jó a fedése és az én bőrömet nem maszkosította. Tényleg egyenletes bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Judiit

2011. július 17.

Nagyon erős a fedése. Jó lenne, ha lenne nagyobb színválaszték is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

Nagyon erős a fedése. Jó lenne, ha lenne nagyobb színválaszték is.

Lencsi

2011. július 15.

Rengeteg alapozóvak próbálkoztam már az évek során de előbb-utóbb mindegyikkel csalódással ért véget a viszonyom. Jelenleg ez a kedvencem fél év használat után.A zsíros bőrömön ez az egyetlen alapozó ami tényleg tartós , nem folyik le. Ha hozzáérek a az arcomhoz nem hagy nyomott. Szépen el lehet dolgozni . Én a macban kapható pumpával használom így jóval egyszerűbb. Nekem sikerült tökéletesen passzoló színt is találnom. Szóval nálam csillagos ötös, mindent betart amit ígér.!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

plastictinkerbell

2011. március 16.

Extra erős fedés, kissé maszk hatású, viszont igazi porcelán baba bőrt varázsol. Zsíros a bőröm és nem csillog rajta, extra tartós. Valóban kibír akár 12órát is(leteszteltem). Az ára is pont megfelelő 8900Ft az Estée Lauder szaküzleteiben. Viszont egy dolgot nagyon sajnálok, hogy a legvilágosabb kapható szín is elég sötét nekem. Maximum nyáron lesz jó újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!