Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
Ewyca

2012. szeptember 15.

én is beszereztem végül egyet,egy douglasban....nagyon kedves volt az estée lauder-es részleges a sminkes lány,2 színt is feltett nekem,nézegethettem,sétálgathattam,nem akart rám erőszakolni semmit,és még azt is békésen tűrte,hogy állandóan hangoztattam hogy milyen szörnyű bőrhibáim vannak,szóval megérdemelne valami kitüntetést....Végül elmentem benne kicsit vásárolgatni,és 2 óra múlva visszamentem,mert az eredmény meggyőzött!
Az arcomon sajnos mostanság nagyon sok a csúnya,nagy,fájdalmas pattanás...De ez az alapozó mintha teljesen elfedné a pirosságot,a hegeket...Egy szóval szuper!Nagyon szép porcelán bőrt varázsol,érintésálló,sőt még orrot is tudok fújni úgy,hogy nem jön le a sminkem...Az orrom töve nem hámlik tőle,ahogy a szám alatt se...:)A homlokom és az orrom púderezés nélkül 3óra után fénylik,ha nem púderezek,púderezve még nem teszteltem,annyira szép egészséges fénye van addig a 3 óráig hogy csak gyönyörködtem!:)
sajnos az ára az egyetlen,ami nem tetszik,de állítólag kb 1 évig kitart,és mivel a 01-es árnyalat csodásan illeszkedik a bőrömhöz,így nem volt kérdés hogy ár -érték arányban őt válasszam -e ezek után:)
Update:azért persze mindennapos használat mellett alá is kell a hidratáló,mert ki tudja emelni a száraz részeket,ill.lehet mindenki számára egyértelmű,de minél vékonyabban van felkenve,annál szebb az összhatás,szóval nem szabad ezzel sem túlzásba esni!:)(régen mindig olyan voltam,hogy minél többet építek egymásra annál jobban fed,de rá kellett jönnöm,h.tévedek..:) )Mióta megvettem kétszer mást kellett használnom ,mert nem volt nálam ő,de ég és föld volt az eredmény,alig vártam hogy visszatérhessek hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

kissjudit1992

2012. szeptember 7.

Hűűűű!Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
Na jó,eszméletlenül tökéletes ez az alapozó.Korábban is vettem már double wear-t,de akkor még nem találtam a bőrszínemhez megfelelőt,így a "hűűű" hatás is elmaradt,na,de most...2 hete sikerült ecrü színben rátalálnom egy Estée Lauder szaküzletben,bár az ára kicsit drága (37 euro) szerintem teljesen megéri,egy olcsóbb fajta termék amiben nincs spf 10 és nincs is olyan gyönyörű finishe,mint a double wearnak kb. 2-3 ezer forint és kb. 2 hónapig elég ez pedig lazán kibír 9-12 hónapot,tehát hosszútávon 100%,hogy jobban megéri beruházni rá.
Feltölti a ráncokat,feszesít és nem kopik SEMMIT 12 óra alatt.Az illata kicsit engem ragasztóra emlékeztet,de ezen kívül csodás alapozó,Én nem használok rá púdert,nem fényesedik át,pedig T-vonalban zsírosodik a bőröm,"érintésálló",tehát nem kopik le,ha megvakarod mondjuk a nózid.100 szónak is egy a vége:magasan a legjobb termék mind luxus-mint drogériás kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Hűűűű!Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

edeseper

2012. július 30.

Nagyon tartós, gyönyörűen fed, nálam nincsen maszk hatás sem. A T vonalat leszámítva nagyon száraz a bőröm, úgyhogy bőségesen kell alá hidratáló. Nekem sötétebb a bőröm, így könnyen találtam megfelelőt. Én beleszerettem!
Egy dolog miatt majdnem lefordultam a székről mikor kibontottam, méghozzá az adagolás. Ami konkrétan nincs. Sima lecsavarós kupakja van. Kérem szépen, 9 000 Ft-ért szereljenek már rá egy pumpát...:) Csak emiatt vonok le egy pontot.
Valaki esetleg nem tudja mit kezdhetnék ezzel?

update: tényleg jó hozzá a MAC pumpája, köszi RicoCake! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Valaki esetleg nem tudja mit kezdhetnék ezzel?

update: tényleg jó hozzá a MAC pumpája, köszi RicoCake! :)

lipstick

2012. június 23.

A tökéletes, csodás alapozó! Nem hiszem, hogy ennél van jobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 23.

A tökéletes, csodás alapozó! Nem hiszem, hogy ennél van jobb! :)

isana.moore

2012. április 22.

Nagyon nagy szerelmem ez az alapozó! Tökéletes fedés, " láthatatlan" , tartós és nagyon sokáig elég a tartalma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Dinart

2012. április 9.

Beírta magát a sminktörténelembe ez az alapozó, klasszikus, csodás. Igazi ápolt külsőt ad!
zseniális alapozó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 9.

zseniális alapozó!

szKrissy

2012. február 12.

A legeslegjobb alapozóm, de óvatosan bánok vele, csak alkalmakkor használom, hétköznapokra egy jóval olcsóbb alapozót használok (amit szintén szeretek, de nem lesz tőle olyan nagyon látványos az eredmény, mint ettől). Ajándékba kaptam, de ha elfogy, biztosan vásárolni fogok egyet. Nekem természetes, egyenletes fedést biztosít, gyönyörű szép lesz tőle a bőröm. Egy kis porpúderrel szoktam fixálni, és egy pici pirosítóval feldobni, mert télen elég sápadtka vagyok. Ez a három termék együtt viszont nagyon-nagyon szép, egészséges kinézetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Sminkes

2012. február 4.

Erős fedőhatású, nagyon jó minőségű tartós alapozó. Nem zsírosít, nincs extra maszkos hatása az olcsóbb ilyen jellegű termékekkel szemben. Nem ül bele a ráncokba, feltölti azokat. Én luxustermékként tartom számon, aki teheti használja igény szerint, mert nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Kisvakond

2012. január 31.

Nekem az erős fedőhatású alapozók közül abszolut kedvenc! Igaz, hogy nem igazán mindennapi sminkeléshez ajánlott az erős fedőhatása miatt, de nekem a száraz bőrömre is bevált úgy, hogy alapozásként felkenek előtte egy zsírosabb arckrémet. Nagyon nagyon tartós, így pl. alkalmi sminkhez, bulizáshoz elsőosztályú:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Maggy

2011. november 30.

Nagyon jó minőségű alapozó. Viszont csak olyanok ajánlanám, akiknek komolyabb eltüntetni való van az arcukon. Egy átlagos bőrre ez valóban sok. Fedését tekintve a legjobb fedésű alapozó amit használtam. Nagyon finom a szerkezete, és a minőségét is sokáig megőrzi. Színei természetesek, könnyen lehet vele sminkelni. Élvezet, ahogy egyre szebb és szebb lesz tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 30.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!