Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

KERESEM 1W0/1W1 Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: doriivargaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
Ár: 8500 Ft , Eladó: raczjulia
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --

Guttmann Natasa

2013. január 19.

Hihetetlen módon fedi a bőrhibákat, korrektort nem használtam mellette, még a szemkörnyékre sem. (Pedig anelkül nem lépek az utcára sose.) Nem szárította ki a nap folyamán az arcbőrömet, este pedig csak erős sminklemosóval tudtam leszedni, tehát nagyon tartós. Nem csillog ki nagyon púder nélkül, az illata is rendben van.
Mondanám, hogy Estée Lauder szerelem van, de a próba után nem veszem újra, mert nincs passzoló árnyalat a bőrömhöz. Ez felháborító és idegesít, mert amúgy t ö k é l e t e s.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

frozi

2013. január 5.

Én is úgy jártam vele, mint annuska. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg (fresco), ami itthon kapható. A boltban láthatatlan volt, de itthon picit sötétebbnek éreztem. Én elhasználom, mert jól eldolgozva nem üt el a bőrömtől, de nem tökéletes. A fedése jó, a tartóssága is. Nekem kicsit csillog nap végén, de nálam kb mindegyik ezt műveli. :D Ami viszont felháborító, hogy csak 6 árnyalat közül lehet választani. Emiatt inkább nem veszem újra, hanem kipróbálom a MAC alapozóit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Anck-Su-Namun

2013. január 5.

Egyik kedvenc alapozóm. Szuperül fed, általában akkor használom ha több pattanás jelenik meg az arcomon, nagyon egységes bőrt eredményez. Nekem nem kell fölé púder, úgy már elég maszkos hatású lenne, így is elég sokáig matt marad. A tartóssága nekem teljesen megfelel, sokkal tartósabb rajta a smink, mint a többi alapozómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

benedetta

2013. január 1.

Mintám volt belőle, de nem teljesen győzött meg. A Douglas eladói sem akartak meggyőzni hogy bármit is vegyek (pedig elszánt voltam hogy vagy ez, vagy egy Shiseido), úgyhogy egyelőre máshol költöttem el ennek az árát. Szépen fed, jó vele dolgozni, de a minták alapján nem volt meg az a nagy különbség érzés amit vártam. Talán ha jobb állapotban lesz az arcom (remélem hamarosan), akkor majd szerintem megpróbálkozom vele, ha találok olyan helyet ahol el is akarják adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

GSz

2012. december 17.

Ez egy hihetetlen alapozó! Évekig próbálkoztam mi lenne jó a problémás, acnes bőrömre. Ami valóban fed, nem irritálja, és tartós is. Amikor ezzel alapozok, biztosan megjegyzik a körülöttem lévők ,hogy "jé, de szép a bőröd!" A színválaszték valóban kriminális, nehéz megtalálni a megfelelő színt. Az aréna plazában lévő Estée Lauder üzletben az eladók igazán pofátlan emberek. Nem, hogy nem segítenek, lenéznek is. A müllerben viszont készségesen segítettek színt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

powerpuff

2012. november 15.

Én imádom! Általában akkor használom, ha nagyon kipattog a bőröm menzesz előtt. Tökéletesen fed. Kicsit maszk hatása van, és nekem (akinek alapból zsírosabb a bőre) 4-5 óra után átfényesedett. De ettől függetlenül még mindig ezt tartom a legjobb alapozónak. Az árát igenis megéri, egy borsónyi sem kell az egész (problémás) arcomra, van amelyik már 3 éve megvan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 15.

BlankaGroom

2012. november 5.

Eddigi legjobb alapozó amit használtam! A Glamour napokon vettem kedvezményesen, a teljes árat kicsit soknak tartom. Nem tökéletes, de rendesen fed, 4-5 óra után kezd csak el fényleni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

ellie11

2012. október 19.

Most szántam rá magamat a Glamour- napokon, mivel így lejött belőle 2500 Ft, bár még így is 8000 volt az Estée Lauder üzletben.:D Nekem szerintem se nem világos, se nem sötét a bőröm, viszont az utóbbi időben sajnos elég pattanásos az arcom két oldalán, ezért is gondoltam hogy akkor ideje lenne beruházni valami értelmes alapozóra. A boltban nem volt nagy választék színárnyalatokat illetően, összesen 6 féle volt, ebből a 3mas hiányzott, de a nyakamon kipróbáltuk az eladócsajszival abban az erős fényben, és a 02es bizonyult a legjobbnak. Bár napfényben kicsit barnásabb mint a bőröm, de majd úgyis el akarok járni néha szoliba és akkor pont jó is lesz:D A felvitele szerintem egyszerű, nagyon jól fed, hálistennek mert nekem tényleg van mit eltakarni! Bár fedés szempontjából majdnem ugyanolyan mint a La Roche Posay alapozója. Tartósságát tekintve: múltkor egész éjszaka abban "buliztam" ami azt jelenti hogy felkentem este 6kor és csak hajnali 5kor mostam le. Mikor beszálltam itthon a liftbe meglepően tapasztaltam a tükörbe nézve, hogy hm ez nem is sokban különbözik az indulási stádiumtól! (pedig más alapozók ilyenkor már rég lekoptak és sose értettem miért.) Ja, és még púdert se tettem rá, és alig fényesedett ki, pedig a T-vonalban egy idő után midnig kifényesedek. Ma viszont felkentem reggel fél 8kor, és már fél4kor bizony kissé bezsírosodott alatta a bőröm. Hát, én csodát ezzel kapcsolatban tényleg nem vártam, mivel alapból zsírosodásra hajlamos a bőröm, dehát erre találták ki a mattosító papírt. Egyébként szépen a helyén maradt, úgyhogy egyefene megérdemli a maxpontszámot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

bapo

2012. október 18.

Sajnos és én bele futottam ebbe az alapozóba, pedig száraz/vízhiányos bőrrel nem lett volna szabad. Feltéve szép, bár nekem maszkos hatása van, de pár óra múlva összeesik alatta a bőröm. A színválasztást is elrontották az EL szaküzletben, nem voltam résen, nem néztem meg természetes fénynél. Szerencsére sikerült eladnom, így annyira nem fáj :). Látom inkább kombinált bőrűeknek jött be, itt lehetett a hiba. Bár nekem a light verziója kedvenc, nyáron csak azt bírom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

Réti_D_smink

2012. szeptember 22.

Szerintem tökéletes alapozó. A ráncokat feltölti, szépen takar, gyönyörű bőrt varázsol. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.