Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
Azalea

2019. április 3.

Az üzletben nagyon kedves volt a hölgy, két àrnyalatot is kipróbàltunk, de valahogy mégsem sikerült a megfelelő àrnyalatot megtalàlni. Túl sötét volt mindkettő, elütött a nyakamtól. Így vettem egy még vilàgosabb àrnyalatot, amit elhasznàltam, de nem lett kedvencem. Maszkos hatàsa volt és"repedezett"főleg az orromon. Talàn az én szàraz bőrömnek nem volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

ljudith78

2019. április 2.

Szinte már mindent elmondtak az előttem szólók magáról az alapozóról. Az egyedüli meglepetés talán az volt, hogy kicsit erősebb fedésre számítottam, de még így is a legtökéletesebb alapozó, amit valaha használtam. Illetve van még egy fura dolog...Amikor megéreztem az illatát, rögtön tudtam, honnan ismerős : anno még a '90-es években, amikor beindulóban volt az Avon, az akkori Perfect Wear alapozónak volt ugyanilyen illata (nem mellékesen hasonlóan jó fedése, ami az évek alatt valahogy kikopott, nem is értem, elvileg az idő múlásával fejlődni kellene, nem??).
Talán az egyetlen vagyok itt, akinek inkább pozitívum, hogy nincs pumpás adagolója, mert én minden cseppet sajnálnék, ami rátapad a csőre/csőbe (meg ugye nem egy olcsó darab).
Kiürült Artdeco-s szemhéjalapozós tégelybe töltöm (mindig elteszem őket, olyan cukik :) ), onnan felpöttyözöm az arcomra egy korrektorecsettel, utána meg jöhet az eldolgozás.
Régebben egész kollekcióm volt alapozókból, mindig kísérleteztem, most van ő, és egy BB krém.
És nem is kívánok ezen változtatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

És nem is kívánok ezen változtatni :)

Vivoo93

2019. április 2.

HATALMAS CSALÓDÁS !!! Egy ilyen arkategóriájú alapozotol 1000x tobbet vártam ... annyi jot olvastam róla hogy gondoltam hatha en is részese lehetek ennek a csodának. Meg nem is az árral lett volna bajom de az en bőrömön kb annyit er mint halottnak a csok. Semmi fedese sincs, tartóssága max par ora.. semmitero .. mintha kb a 2000 Ft-os alapozok közül választottam volna. Nevetséges

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sunbeam

2019. március 31.

Ha alkalom van, akkor nincs kétség, hogy hozzá nyúljak. Iszonyat tartós, orrfújásom is bőven elviszi! Számomra nem sok, pedig nem szeretem a vastag alapozókat. Csillagostízes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Annapanna1

2019. március 30.

Sok kudarcba fulladt drogerias probalkozas utan vettem meg, immaron 4 eve es imadom! Nagyon jol fed es egesz nap birja! Az ara valoban borsos, nekem mindennapi hasznalat mellett 3-4 honapig birja. Nem cserelnem le semmi penzert!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

liillaa997

2019. március 30.

Először az esküvőmön használta ezt az alapozót a sminkesem, de már ott észrevettem hogy másnap reggelig is jól bírta. Utána beruháztam egyre, azóta is ezt használom. Nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

sztundu

2019. március 29.

az erős fedésű alapozók közül ez a legjobb és legtartósabb! 10 évig használtam, mindig próbálgattam közben más alapozókat, de ennél jobbat nem találtam. Úgy fed tökéletesen az egyenetlen színű bőrt, hogy közben nem maszkszerű, és nap végén is tart.
Egy kis hibája van, hogy szárít, és mivel az évek múlásával telente egyre szárazabb lett a bőröm, sajna meg kellett válnom tőle, és cc/bb krémre cseréltem, de ettől függetlenül az 5 csillag kijár neki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

ancsoo

2019. március 27.

Nagyon sok jó véleményt hallottam róla, emiatt vásároltam meg.
Már közel 3 hónapja használom, a tapasztalatom az volt, hogy minimális mennyiség is elég belőle a tökéletes fedés eléréséhez.
Jól eldolgozható az arcon, a kis mennyiség ellenére is. Abszolút szellőzik alatta az arcbőröm, nem pattog ki tőle (más alapozóknál rendszeresen).
Alapvetően jó választásnak tartom, a legtartósabb alapozó amit eddig használtam.
Ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Nagyon sok jó véleményt hallottam róla, emiatt vásároltam meg.
Ajánlani tudom!

anikaa96

2019. március 26.

A tökéletes alapozó!
Elfogyott az első üveg így megérett egy vélemény is róla. :)
Úgy érzem, hogy végre megtaláltam a tökéletes alapozót.
A fedése tényleg nagyon erős és megse lesz maszk hatása. Sokan azt is mondták már, hogy rajtam nincs is alapozó. Nagyon természetes hatást ad.
Én ecsettel vagy szivaccsal viszem fel, de olyan is volt már, hogy a kezemmel. Mindenhogy tökéletes végeredményt ad!
Nekem eléggé zsíros a T zónában az arcom de ezzel nagyon sokáig nem látszik, nem fénylik az arcom tőle mint egy diszkógömb. Egyszer ezzel mentem el infrashape-re (tudom nem jó sminkelve menni..) és totál leizzadtam de az alapozó maradt a helyén és még ezután sem fénylett át! Szóval ez nyáron is jó választás, nagyon tartós. Plusz pattanást sem okoz.
Én nem vettem meg hozzá a pumpát, anélkül is jól lehet használni. Sőt, így még kevesebb is vész kárba!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az alapozót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

A tökéletes alapozó!
Elfogyott az első üveg így megérett egy vélemény is róla. :)
Úgy érzem, hogy végre megtaláltam a tökéletes alapozót.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az alapozót! :)

alexa88

2019. március 25.

Évek óta használom és az árán kívül nem tudok negatívumot felsorolni. Nem pattog ki tőle a bőröm, nincs maszk érzésem, púderrel egész nap bírja, rengeteg színárnyalat elérhető.
Szerencsére nagyon sokáig elég egy üveg mindennapos használat mellett is, így mindig a Glamour napokra időzítem a vásárlást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!