Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
FabianFanni

2019. január 28.

Egyértelműen az egyik legjobb, de vészes az ár.
Ki lehet hozni kupon napokon, peak időszakban 20-30% -al olcsóbban.
Megéri kiprobálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Egyértelműen az egyik legjobb, de vészes az ár.
Ki lehet hozni kupon napokon, peak időszakban 20-30% -al olcsóbban.
Megéri kiprobálni.

aniko19

2019. január 25.

Lehet velem van a baj, de én egyáltalán nem gondolom, hogy ez az alapozó valami csodaszer lenne. Oké, nem rossz alapozó, de a negyed annyiba kerülő Revlon alapozóm messze meghaladja mind fedésben, mind tartósságban. Számomra nem volt egyszerű eldolgozni, beauty blenderrel talán egy fokkal jobb, de....Szerencsére már egész szép a bőröm, de a pár pattanás utáni piros foltomat sem tudta eltüntetni, korrektor kell. Ezzel nem is lenne baj, csak ennyi pénzért kicsit többet várna az ember. Nekem ugyanúgy átfényesedik rövid után, mint az elvileg gyengébb minőségű alapozóknál. Nem mondom,hogy nem fogom elhasználni nagy nehezen, de az árát biztosan nem éri meg, vannak ennél jóval olcsóbb és jobb alapozók. Nem szeretném annyira lehúzni, mert attól, hogy nekem nem vált be, sokmindenkinek igen, de nagyon max 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

hambi

2019. január 24.

Update:
Végül vettem pár olcsóbb alapozót, Milani, WetnWild, The Ordinary, próbáltam mintát Armani Silk Luminous Foundationböl is, de ez veri öket.
Kár, hogy nem ezt vettem megint, de úgysem nyugodtan volna, amíg nem próbálok mást is :)
Legközelebb :)

Hát én csatlakozom a fun klubhoz :) Az elsö high end alapozóm, elötte nem sok mindent próbáltam drogériából sem, de ez remek. Annyi sok fajta alapozót kinéztem magamnak, hogy majd ez után kipróbálom öket, de igazából annyira nemis akarom talán :D
Müllerben kértem elöször mintát - Ecru-t kaptam. Nagyon tetszett az eredmény és úgy döntöttem, beruházok rá.
Egyébként utána inkább márkaboltban vettem, a színt is azzal a géppel állapították meg, és hát persze a leghullább szín az én színem :D szóval Procelain.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Update:
Legközelebb :)

szblanka

2019. január 24.

A legjobb alapozó amit eddig használtam. Tökéletes a fedése, de nem tömít el. Nem mászik el az arcbőrről egy átmulatott éjszaka után sem. Arra viszont figyelni kell, hogy alatta megfelelő hidratálókrémet használjunk, mert száríthatja a bőrt. Nekem nagyon bevált, biztosan újraveszem!! :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

ledae

2019. január 22.

Ha akarom, természetes, ha akarom, porcelán, de bármi történjék is, a helyén marad. :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

SminkesAnyuci

2019. január 17.

9 hónapig vágyakoztam utána, így volt időm kitalálni, de egyből a MAC pumpával együtt rendeltem douglas oldaláról, ami tökéletesen beleillik az üvegbe. Egyetlen pumpányit szoktam szivaccsal eldolgozni az arcomon azokon a napokon, amikor tartós alapra van szükségem. Mert EZ NEM KOPIK :) Alá kell rendesen hidratálnom a normál bőrömre, főleg így télen. Mostanában rákaptam, hogy mikor ez az alapozó van rajtam korrektort sem használok a szemem alá, mert annyira természetes és gyönyörű dewy finishű hogy imádom! Hatalmas önbizalombomba számomra, nagyon sokat vártam rá, de végre az enyém és megérdemlem minden nap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lexi99

2019. január 16.

Maga az Isten! Kár, hogy csak néhány hónapja találtam rá.
Széles színskála, remek fedésű, és nagyon természetes hatású. Arról nem is beszélve, hogy könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Maga az Isten! Kár, hogy csak néhány hónapja találtam rá.

barbo94

2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig a Clinique Anti-blemish solution alapozót. Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Nekem nincs problémás bőröm, mondhatni szép a bőr az arcomon de az orszámon konkrétan rücskös volt az arcom, vagy nem is tudom mit mondjak, de nagyon fura volt... nem volt szép közelről egyáltalán... és kétlem, hogy csak azon a felemen lenne olyan a bőröm, a cliniquessel ilyen téren nem volt gond. Amellett összehasonlítva a Clinique-el, úgy alapjáraton és tapintásra is jobban éreztem, hogy van rajtam alapozó, biztos kell valami púder a végére de most csak így ala natur teszteltem. Elég sokat rajtam volt mindegyik, egy egész délután, ettem, tapogattam a fejem, volt szél, nap, eső minden de mindegyik a nap végére ugyanolyan maradt. Nem éreztem, hogy szárítaná a bőröm vagy bármi, még kis pattanásaim sem lettek azon a felemen.
Azért adok 3 csillagot, mert nem értem miért csinálta olyanra a bőröm a pofimon és mert amúgy baromi drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Soulwalker

2019. január 13.

Szamomra AZ ALAPOZO. Szepen fed, nagyon tartos es keves kell belole, egyertelmuen ujravevos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

zsembesluca

2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!