Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fubuki, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

morning_glory

2012. március 17.

Barátnőmnél próbáltam ki a sötétlilát, hogy teszteljem, és hát nem voltam tőle elájulva. Két réteg 2 nap után kezdett el elég csúnyán kopni, a száradás gyors-közepes.
Egy korábbi hozzászólásra reagálva: az Essence-lakknál szemmel láthatóan jobb minőséget képvisel, de az árát (szerintem) nem éri meg. Én inkább hozzáteszek még pár 100 Ft-ot és veszek OPI-t. De akinek a híres lakkok másolata kell olcsóbban, annak lehet, hogy ez jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

ur.isten.ne.mar

2012. február 20.

Nagyon meglep, hogy ennyire nem tetszik nektek! Nekem megvan a Chanel Peridot és a Douglas Fireworks is, és a kettő EGY AZ EGYBEN UGYANAZ. Tényleg, mindenben, kivéve az ecsetet, abban a Fireworks jobb. Nekem mindkettő gyorsan szárad, és tényleg jól fednek 1 rétegben is, bár nálam valami pavlovi reflex, hogy mindig két réteget vigyek fel. Mindkettőből 30 perc alatt megszárad a két réteg (ez nagy szó, az én körmömön még a repedezős lakkok is 20 percet - igen, percet, nem másodpercet - száradnak), és nekem tetszik a híg állaguk is.
A Peridot Orly fedőlakkal 5-6 napig bírja hibátlanul a körmömön, a Fireworks-ről még nem tudok nyilatkozni, mert még csak most száradt meg, de pár nap múlva majd még arról is írok :)
Összességében szerintem még a Peridot is megérte a horribilis árát, a Fireworks pedig pláne megéri, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

krisztina

2012. február 16.

Kedves Judit. Nem kellene leszólni a lakkot amiatt, mert neked nem sikerül kinyitni. A szögletes kupakot le kell venni a lakkról, és a kicsit kell csavarni!! Gyermekek miatt van rajta a védőkupak!

Egyébként szuper a lakk, mind az állaga, mind a tartóssága. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 16.

wishes

2012. február 4.

Én ajándékba kaptam a barátnőmtől a Chanel dupet, mert neki mégsem állt jól. Érdekes, de nekem nincs vele semmi bajom. 1 rétegben is jól fed, és ha 2 rétegben kenem, rövid körmön több napig is tökéletesen bírja. Ennek tükrében a Fireworksre szerintem megéri befektetni, ha valakinek bejön a Chanel lakk színe, de nem akar rá annyit áldozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

dorkisz

2012. február 3.

A szín miatt vettem meg a Firework árnyalatot, de ezen kívül csalódás. Nagyon híg, bár ezzel nem is lenne baj. Viszont fél-1 nap után nagyon csúnyán lepattogzik. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Judiit

2012. február 3.

Hatalmas csalódás. Drága és nem is jó minőség. Egy lilás-szürkés árnyalatot vettem ( 1690 Ft) . Már maga a kupak letekerése is gondot okozott. Amibe az ecsetet illesztették csavaros kupak nem rovátkált és így amit kívül szögletest lát az ember (hü de hülyén fogalmazok :) ) és tekerné le a kupakot na ez a kettő egymáson forog. Nincs mibe belekapni a szögletesnek. A festék híg, de ennek ellenére az ecsettel nem sikerül normálisan szétteríteni. Fedése okés. Viszonylag gyorsan szárad. Hogy mennyire tartós, azt még nem tudom. De majd jelentkezem ezzel az infóval is . :)
Egy rétegben is tökéletes az én színem és csakis ezért kap két csillagot.
De jól tettem, hogy a Chanel másolat a végén a boltban maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 3.

Egy rétegben is tökéletes az én színem és csakis ezért kap két csillagot.
De jól tettem, hogy a Chanel másolat a végén a boltban maradt.

knifeofdreams

2012. január 17.

Közepes minőségű körömlakk, ha párhuzamot akarok vonni, akkor leginkább az Essence Colour & Go-hoz tudnám hasonlítani, bár a Douglas az Essence-hez képest sajno csíkosabban szárad, és az állaga egy kicsit hígabb is, az ára viszont sokkal magasabb az Essence-nél.

Én kifejezetten a szín miatt vettem meg, ugyanis piacra dobták a Chanel Peridot dupe-ját Fireworks néven. Jól sikerült utánzat, a színt nagyon eltalálták, de ez a körömlakk valahogy nem az igazi. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.