Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. május 3.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

6 színben kapható folyékony matt rúzs.

palibogi

2020. március 26.

A kicsi kiszerelését vettem 500 ft-ért. A mattságával elégedett vagyok, de tuti nem venném meg az eredeti árán, mert ebben az árban már vannak sokkal szebb és tartósabb matt rúzsok. Nem valami tartós, ahhoz képest. Míg a maybelline superstay matte egész nap evés ivás stb mellett nem kenődik, ez evésnél egyből elkenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

jms32282

Korcsoport: >54
2019. február 2.

ELkenődik! Csak csendben mozdulatlanul nézheted magadom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 2.

ELkenődik! Csak csendben mozdulatlanul nézheted magadom :)

zsofi207

2019. február 1.

Tegnap betévedtem a drogériába és most végre időt szántam, hogy keressek egy igazán szép tűzpiros(nem narancsos, nem rózsaszínes beütésű, hanem Ferrari piros) rúzst. Tényleg végignéztem a Lancometól kezdve a Chanelen, Estée Lauderen át, egészen a saját márkás termékig minden matt piros színt. Szivárványként tündököltem mire magamra kentem az egész boltot, végül de kilyukadtam ennél a színnél. 5-ös a színkódja, igazán dögös piros. Megvettem.
Természetesen az első az volt, hogy kipróbáljam. Azt tudni kell nálam, hogy minden, de tényleg minden matt rúzs lemorzsolódik...csúnya.
Kifejezetten örülök, hogy ez krémesebb, emiatt nem szárít. Az ecsete kicsit sok festéket vesz fel, de az lekenhető. Valóban lassabban szárad, viszont én icipici Johnson's hintőport teszek rá és onnantól nem fog. Evést-ivást kibírja, egységesen, egyben kopik úgy mintha szájkontúrom maradna. Azért ez vállalhatóbb kategória mint a morzsolódás foltokban. Kipróbáltam úgyis, hogy egész délután csak ittam, nem ettem, simán bírta, meg se kopott. Hihetetlen, de megtaláltam a matt rúzsomat, ráadásul 1.380Ft volt akciósan. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

vrgtm

2019. január 31.

Akciósan vettem körülbelül 1300 Ft-ért. 6os színt. Eredeti áron nem venném meg!
Előnyök:
-nagyon jó a rúzs ecsete, jó a formája
- nem szárít mivel krémes (matt a finise de puszi állónak se mondanám tehát ha tartós matt ruzs szeretnél ez nem az)
-lehet rétegezni, szépen és gyorsan újra lehet kenni
-csomagolása szép

Hátrányok:
-evésnél láthatóan lejön, csúnyán kopik
-a rúzs szélénél nap végére kezd pici csíkokban 'kifolyni' közelről látható csak nem feltűnő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Akciósan vettem körülbelül 1300 Ft-ért. 6os színt. Eredeti áron nem venném meg!
Előnyök:
-nagyon jó a rúzs ecsete, jó a formája
-lehet rétegezni, szépen és gyorsan újra lehet kenni
-csomagolása szép

Hátrányok:
-evésnél láthatóan lejön, csúnyán kopik

hagica14

2019. január 30.

A színe nagyon tetszik, amiatt vettem meg, meg mert az eladó azt mondta , hogy nem szárít. Az lehet, hogy nem szárít, de hogy meg sem szárad, az biztos. Felkenem, majd egyszer kifújon mondjuk az orrom, és úgy nézek ki, mint egy bohóc...és akkor még nem ittam és nem ettem...mindenhova kenődik, szörnyű...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

anita.szaraz

2019. január 14.

Nekem 3-as és 11-es árnyalat van meg. Életem első folyékony matt rúzsai és nagyon - nagyon szeretem. Nem szárít, hosszan tart (ha nem ugrok neki egy gyros pitának), imádom a színeit. Ha bővülne a színválaszték, lehet vennék még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

bluehairdontcare

2017. szeptember 12.

Egy nagyon lelkes eladólány beszélte rán a boltban a kedvenc Isadora-m helyett, mondván, hogy sokkal barátságosabb árban, de a végeredmény ugyanolyan szép és tartós. Én személy szerint sajnos nem ezt tapasztaltam, eleve teljesen más az állaga, sokkal krémesebb. Nem tudom, hogy miért, de mindegy mennyit kenek fel belōle, egyszerūen nem akar rajtam megszàradni. Órák után is nyomot hagy minden poháron, ráadásul ahhoz képest nem kifejezetten kényelmes viselni. Tudom, hogy az ottani lányoknak az a feladatuk, hogy a saját termékeiket népszerūsítsék, amivel nincs is baj, de nem lehet sajnos összehasonlítani az Isadora folyékony rúzzsal messzirōl sem. Ha önmagában értékelem se vagyok kifejezetten elájulva tōle, nem rossz, de próbáltam már nem egy folyékony rúzst, ami jobban teljesített ennél. Összeségében nem mondanàm, hogy pénzkidobás volt, mert a színe nagyon szép (a legsötétebbet vettem), de sajna nekem nem rabolta el a szívemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

TimyeK

2017. április 20.

A legsötétebb árnyalatot vettem meg; nagyon sötét lilás burgundi színű femme fatale :) Nekem nagyon bevált. Krémes, brutálisan erős fedésű, tényleg egy rétegben csodásan fest és nem szárad olyan gyorsan, mint a bronx ajakrúzsa, ami azonnal betonra köt, így szinte művészet felkenni... Ez nem is szárad olyan keményre, kényelmes viselni. Kicsit persze szárít, mint minden matt rúzs, de alá kell hidratálni (carmex-szel). Az applikátorával szépen lehet dolgozni, és elég tartós cucc. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

narancsdzsem

2017. február 3.

Hatalmas pénzkidobás volt a 8-as árnyalat. Csúnyán beleül a száj ráncaiba, és rémesen rondán kopik. Ne vegye meg senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Lutra

2017. január 24.

Gyorsan szárad, viszont nem szárít. A 8-as árnyalat remekül sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Gyorsan szárad, viszont nem szárít. A 8-as árnyalat remekül sikerült.