Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. május 3.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

6 színben kapható folyékony matt rúzs.

Ár: 1000 vagy csere , Eladó: deezsina
Állapot: kb. 3-szor próbáltam/viseltem, Helyszín: Budapest XI, V, IX, leginkább Alléé és Fővám tér, fizetés: Személyesen, kp (kérés esetén posta megoldható, ez plusz költség)

2016. szeptember 19.

3-as színt vettem meg, hát sajnos nekem nagyon-nagyon nem jött be, az állaga sem volt jó érzés magamon, csomósodott, csúnyán kopott. Fel is tettem a zsibire eladásra, nekem ez sajnos totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Stim

2016. május 23.

Tartós, ivást mondjuk jobban bírja, mint az evést :) Jó az aplikátora, gyorsan szárad, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Kaha91

2016. május 19.

Talán a 4-es tulajdonosa vagyok, nem tudom nem találok rajta más jelzést, ami alapján be lehetne azonosítani az árnyalatot. Ez egy korallos, rózsaszínes igazi tavaszi-nyári szín (számomra, a világos bőrömhöz).
Nagyon szeretem a folyékony rúzsokat, több márkától is beszereztem már. Az egyik kedvencem a bourjois rouge edition velvet folyékony rúzsok, de lehet hogy nem sokáig...

Update: folyamatos használat mellett sajnos szárítja az ajkaim
3 hét használat után az alábbiak a tapasztalataim:
- erős fedés, már egyszeri "áthúzás" után,
- nem szárítja az ajkaim,
- tartós, talán még tartósabb, mint a bourjois,
- természetesen evés után meg kell igazítani, de szépen kopik,
- könnyű vele dolgozni,
- nekem sokat vesz fel egyszerre az aplikátor, de megfordítva az aplikátort a számomra megfelelő mennyiséget tudom az ajkaimra juttatni,
- gyorsan szárad, nem hagy ragacsos érzést maga után,
- a kupakja bársony bevonatos, amit még nem tudok hova tenni, engem kicsit zavar.

Összességében ár-érték arányban csak ajánlani tudom, 2800-Forintért jutottam hozzá. Remélem a színválaszték bővülni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Update: folyamatos használat mellett sajnos szárítja az ajkaim
3 hét használat után az alábbiak a tapasztalataim: