Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Dezodorok

Bőrápoló összetevőkkel segít helyreállítani a borotválkozástól irritált bőrt. 48 órás védelmet biztosít.

Zellerlevel

2015. október 1.

Nagyon jó illata van, eddig úgy gondoltam, hogy a hatásával sincs semmi baj, de aztán cserben hagyott néhány esetben, amikor szükségem lett volna rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Csirip74

2015. április 6.

Nem nagy dobás, szerintem ebben a tavaszi majdhogynem hideg időben nem teljesít rosszul, de nyáron nem vagyok biztos a hatásában. Van egy mellékillata is rajtam, igaz a parfümspray szerencsésen elnyomja. Többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

kova

2015. március 8.

Az illata túl erős, néha fullasztó, sajnos nyomot is hagy, de hatásos nagyon. Én sajnos az illatával voltam gondban, túlzottan erős, tolakodó, nehéz mellette parfümöt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

cicaslany91

2015. január 1.

Az izzadásgátló hatásával teljesen elégedett vagyok, viszont az illata csalódás, jobbra számítottam :( Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate