Dove

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Kézkrémek

Intenzív kézkrém extra száraz kézre

• Azonnal megnyugtatja és hidratálja a száraz kezeket, különlegesen puhává és simává varázsolja a bőrt
  • Krémje nem zsíros
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Andii17

2017. július 1.

Én anyukám által ismertem meg ezt a kézkrémet és megmondom őszintén nekem nagyon bevált! Az én száraz kezemre nagyon jó, gyorsan beszívódik és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

martsih

2017. február 17.

Akciósan jutottam hozzá, de már megbántam. Nagyon gyorsan kiszárad a kezem ha nem használok rá valami krémet és éppen kifogytam mindenből, a kedvencem nem volt a polcokon, ezért esett erre a termékre a választásom.
Az illata az én bőrömön kifejezetten büdös, nem bírom elviselni. Alig szívódik be, ragad és azt az érzetet adja, hogy azonnal mossak kezet.
Szerintem anyukám nyert magának egy kézkrémet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Szerintem anyukám nyert magának egy kézkrémet...

kisritus

2017. január 17.

Irtó nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, Dove is, meg elegáns a csomagolása is (engem ezzel meg lehet ám venni), az ára meg az egekben.
Szerencsére féláron vettem meg kuponnal, mert hatalmas csalódás volt. Még mindig megvan a fele, de csak akkor használom, ha nem túl száraz a kezem, mert nekem egyáltalán nem jött be.
Túl könnyed a textúrája, viszonylag gyorsan beszívódik, de egyáltalán nincs olyan érzésem tőle, hogy na most aztán de jót tettem a kezemmel. Még közvetlenül krémezés után sem érzem, hogy jobb lenne, olyan, mintha vizet kentem volna bele.
A teljes áráért való megvétel helyett javaslom a Neutrogenat, ami "csak" 1000 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

netka

2016. november 26.

Illata kellemes...Azonban hidratáló hatása elenyésző...kifejezetten csíp, ha egy kicsit is szárazabb a kezem a kelleténél...bőrirritáló összetevői miatt 1* se!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

PinkBelleLab

2016. november 24.

Nekem ilyen van youthful vitality,csak mert másik kép van kint, azt meg nem találtam kézkrémben!

Nem túlzok, azt gondoltam, hogy semmit nem fog érni, és a Dove kitett magáért, létrehozott valami újat, valami jót.
Kimondom ÉLETEM LEGJOBB KÉZKRÉMJE! Igen, már sokat végig próbáltam.
Az illata isten! A hatása selymes puhaság és fiatalítás! Hipp hopp beszívja a kezem, semmi olajos hatás. Egyszerűen túl tökéletes!
Ráadásul egyedi elegáns formatervezés egyszerűen levett a lábamról.:) Megéri minden egyes centjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Kimondom ÉLETEM LEGJOBB KÉZKRÉMJE! Igen, már sokat végig próbáltam.

wkataw

2016. november 10.

legjobb ***** , nem ragad utána a kezem, azonnal beszívódik, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Ayumi

2016. november 10.

Életem legjobb kézkrémje. Kellemes illata van, nagyon hamar beszívódik. Általában nekem a kézkrémek használata után olyan érzésem van, mintha ragadna a kezem, utána meg mintha még szárazabb lenne. Ennél a krémnél nem érzem egyedül ezt, egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

edo328

2016. augusztus 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg. Meg azért is mert sajnálom a body shop ill. a L'occitane kézkrémekre a pénzt. Hááááttt.. sok reményt fűztem hozzá. Nekem alapból nincs problémám a kezemmel, de azért a mosogatás, az idő megviseli. Először is, nekem híg. Az illata sem jó, bár ez lenne a legnagyobb problémám. A hatása? Olyan érzés mintha szilikonnal kenegettem volna a kezem. Ragacsos, olajos érzés, egy óra után sem szívja be pedig nagyon keveset használok belőle. Kezet kell mosnom utána, viszont így semmi értelme. Sajnálom, nekem 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

bettiqa

2016. június 20.

Egy hónapja használom a terméket, mert nap végére mindig nagyon kiszárad a kezem. Nekem bevált, reggelre pihe-puha a bőröm és az illata is annyira kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Berniii

2016. június 19.

DM Box által jutottam hozzá. Először féltem, mert 2 korábbi Dove Derma Spa termékcsaládba tartozó testápoló nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet, így nem voltam túlságosan bízakodó. Viszont ez a kézkrém valami csoda. Szerencsére én nem küzdök száraz kezekkel, szimplán kiskorom óta minden nap, napi többször bekenem a kezem kézkrémmel, így számomra elsősorban az a fontos, hogy ne hagyjon furcsa érzetet maga után és ne legyen zsíros. Ennek a krémnek az illata is mennyei, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycol Stearate, Petrolatum, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Arachidic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Arachidic Acid, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.