Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Eniko0514

2020. november 27.

Ár érték arányban szerintem a legjobb önbarnító, sokszor vettem már újra. A karanténos időszak alatt kezdtem használni,kicsit félve mert ez volt az első önbarnító amit használtam, de nagyon szép színt adott már egy használat után is. Vigyázni kell azért hogy ne essünk túlzásba a használatával, mint én aki egyből karamella bőrszínt akart :D Arcra is lehet kenni, legalábbis én oda is használtam és a bőröm mintha szerette is volna, sokkal jobb állapotú lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Audrey1979

2020. november 24.

2-3 naponta használom ősztől tavaszig, szép egészséges bőrszînt eredményez. Nem foltos, nem kopik csúnyán, nem szárítja a bőröm, én még az arcom is be szoktam vele vékonyan kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Vikkkinca

2020. november 17.

Ohhhh!!!! végre egy barnító amitől nem bűzlök! már a tubusából kinyomva is illatos,jó állagú,gyorsan beszívódik,és teszi a dolgát-szóval barnít,kicsit sárgás beütéssel,ami egy világos bőrnél csúnya is lehet,de nekem alapból sárgás-kreol bőröm van,így teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 17.

Szaffi

2020. október 30.

Egész jó. Annyira nem büdös önbarnító szagú, elég természetes a színe, és nem látványosan kopik. Érdemes bőrradírozni előtte is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Anita97

2020. október 25.

Pandémia alatt szereztem be és használtam, éppen ebből kifolyólag, a sok kézmosás/ fertőtlenítés miatt a kezem eszméletlen foltos volt. A fal fehér bőrömön 1 használat után látható volt a bronzos barnaság, de itt-ott szintén foltos voltam. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Jujuci

2020. szeptember 7.

Nem értem a fehér bőrű negatív hozzászólásokat. Ez egy normál-sötét bőrre való önbarnító. Hófehér bőrűeknek el is hiszem hogy narancssárga, foltos stb stb..
A lényeg: Rengetegszer újravettem, esténként szoktam felkenni, így reggel már szép barna bőrrel kelek :) Krémezés előtt radírozni szoktam, hogy szebb hatást érjek el. Szerintem ez egy nagyon kis szuper krém, ami ad egy pluszt annak, aki nem tud napozni, szolizni, vagy csak szeretne egy-két árnyalattal barnább bőrt. :) Mellette még hidratál is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Nicol555

2020. szeptember 6.

Nekem egyáltalán nem vált be nagyon fehér bőrű vagyok először a világosabbik verzióját próbáltam ki besárgultam tőle viszont nagyon jól hidratált a bőröm & olvastam rengeteg hozzászólást és mindenki azt írta hogy vegyen meg belőle a sötétebbik verziót a sötétebbik verziótól is csak sárgultam és egyáltalán nem értem vele szép eredmény nekem egyáltalán nem vált be és most van kettő termékem feleslegesen a polcon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Kila

2020. augusztus 26.

Ár érték arányban verhetetlen!! Szép,bronzos szín! Sokadszorra veszem újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Ár érték arányban verhetetlen!! Szép,bronzos szín! Sokadszorra veszem újra!!

gabocaaa

2020. augusztus 6.

Nekem ez az első önbarnító amit használok. Nagyon szeretem, negatívumai közé sorolható, hogy felkenés után ragacsos érzést hagy a bőrön, illetve az égett csirkeszag azért itt is jelen van. Viszont nagyon szépen fed, könnyű használni. Szerintem, aki most csöppent az önbarnítók világába, annak tökéletes választás. Folyamatosan újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Vivus94

2020. július 31.

Könnyű eloszlatni szépen, egyenletesen a testre, nem lesz foltos. Kicsit ragadós réteget hagy maga után, ennek ellenére nem fogja meg az ágyneműt vagy a ruhát. Felkenés utáni napon már látszik az árnyalatnyi különbség először, kb. 3 napig szoktam használni zsinórban, utána elég 2-3 naponta újrakenni. Az egyetlen negatívuma, hogy számomra a hajlatokban nagyon csúnyán kopik, akármit is csinálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.