Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

rekuci2

2020. június 15.

Nekem tetszik, szep szint tudok vele elerni. A borom kreol es jol passzol hozza. A szaga borzaszto, nagyon eros. Ha este kenem be magam vele egesz ejszaka erzem. De amugy szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

rozsa98

2020. június 14.

Alapvetően világos a bőröm, de nagyon könnyen barnulok a napon, így ezt az erősebb árnyalatot próbáltam először, ez az első önbarnítóm. Mivel nincs színe, nem hagy foltot, viszont nehezebb a felvitele kicsit. Könyökre, térdekre hatalmas mennyiségű hidratálás után vittem fel csak egy leheletnyit, így nem lett nagyon durva a színük. Kicsit sárgás rajtam, de amúgyis sárgás tónusú a bőröm. Szépen kopik, fel se tűnt, hogy már kopik. A szaga csak reggelre jön ki, viszont akkor brutál, 2 zuhanyzásra jön csak le teljesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

edinaa225

2020. június 14.

Nekem kicsit sárgás színt add, de végeredménybe nem rossz önbarnító. Érdemes kesztyűbe felvinni mert hamar megfogja az egész kezet:) de nem szeretném lepontozni mert még hosszabb távon nem használtam 1-2x de akkor is 1 hétig legalább tartós maradt a lábamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

CintiaNora

2020. június 11.

1-2 használta után már látható az eredmény. Testápolóval szoktam előtte hidratálni és utána az önbarnító. Nem hagy foltot, én az illatát kellemesnek találom. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

meheszne1215

2020. június 10.

Itt bukkantam rá, eddig 4-szer kentem be vele magamat. Már kérdezték hova járok és hányszor szoliba, hogy ilyen színem van. 😁 FANTASZTIKUS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

szeverani

2020. június 10.

Már 1. használat után látható az eredmény!szép szolis színt ad. A bőröm alapban barna.
Fürdés után bekenem vele magam,nekem nem büdös az elején,viszont reggelre "szoli utáni szagom" van 😆 de ez szerintem a bőr kémiájával és az izzadással nagyon összefügg.
Rajtam hagy egy ragacsos érzést ,amit viszont a reggeli tusolás megold.Nagyon puha marad tole a bőröm.A kisebb kellemetlenségeket leszámítva,szerintem jár a max. csillag🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Glowbaby

2020. június 8.

Elhasználtam egy tubust a világosabb színből, azután kezdtem el használni a sötétebb verziót. Szép aranybarna színem van, mintha tengerparton barnultam volna. Ár-érték arányban verhetetlen, ha akciós 1290Ft-ért hozzá lehet jutni a drogériákban.
Rutin: heti 2-3x testradír, és a barnítókrém előtt sima testápolóval hidratálok. Így gyönyörű egységes a színem, ami nem kopik le darabokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Chica07

2020. június 7.

Soha nem szerettem az önbarnítókat, de ez magasan veri mindegyiket! Persze nyilván ez is hagy minimális foltot a tenyéren, de ez elhanyagolható 🙂 Már 1-2 használat után észrevehetően barnább a bőr, ráadásul nem csúnya sárgás, hanem kifejezetten szép, bronzos barna bőrszínt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

kremmanias24

2020. június 4.

Hófehér bőrűként megvettem a sötétebb verziót, és milyen jól tettem. Sose volt még közöm semmilyen önbarnítóhoz, viszont a szoliban megégtem, az a típusú fehér bőrű vagyok :D szóval rátaláltam erre... még csak másnap reggel van, de azt kell mondjam... HŰHA! szerintem ilyen barna még egy nyáron sem voltam... egyáltalán nem büdös, én nem érzek semmit. Az arcomra is kentem, hidratálókrémmel összekeverve... aknéra hajlamos, nagyon érzékeny bőröm van és egy darab pattanásom nem lett tőle!! Nagyon nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

lunadora22

2020. május 31.

Én nagyon fehér bőrű vagyok, és sajnos nekem nem vált be. Egy-két helyen csíkos lett, az összhatása pedig rettenetesen sárgás. De nem is ez volt a legrosszabb benne, hanem az, hogy nem kapott levegőt a bőröm, nagyon diszkomfortos érzést nyújtott :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.