Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
vacsa75

2019. május 20.

Világos bőröm van, sok anyajeggyel, a karomon kívül sehol sem barnulok. A lábaim hófehérek. Innen szép nyerni 😁.
Az itt olvasottak alapján a sötétebb bőrre valót vettem meg.
Szeretem az illatát. Alá szoktam testápolózni, hogy még könnyebben el tudjam oszlatni a krémet. Szépen dolgozik, de gyorsan kopik. Két-három naponta kenni kell az egész testem.
A bőröm puha, de nem csoda, sosem testápolóztam ilyen rendszeresen.
Rajtam szerencsére akkor sem büdös mikor "beindul".
Viszont a ragacsosság brutál. Még fürdés után is előjön.
Arcomra is kenem, ott sem okoz gondot.
Remélem így is marad.

Összességében jó cucc, de viszonyítási alapom nincs, ez az első amit próbáltam és szerintem ennél is maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Az itt olvasottak alapján a sötétebb bőrre valót vettem meg.
A bőröm puha, de nem csoda, sosem testápolóztam ilyen rendszeresen.
Rajtam szerencsére akkor sem büdös mikor "beindul".
Viszont a ragacsosság brutál. Még fürdés után is előjön.
Arcomra is kenem, ott sem okoz gondot.
Remélem így is marad.

oaxaca

2019. május 11.

Ez a világ legjobb önbarnítója. Én sosem radírozok előtte, össze-vissza kenem magamra mégis gyönyörű barna színem lesz tőle. A szaga a szokásos önbarnító szag, dehát ez a DHA szaga, anélkül pedig nehéz a barnítás. Amióta kiadták ezt használom télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Zsofi0507

2019. május 9.

Most kentek fel elosszor az egesz testemre (elotte a lábamon kipróbáltam par nappal ezelőtt akkor epp egy leheletnyi különbséget lattam) . Kb 10 percel a felkenes utan lett egy folt a karomon ,lehet csak en vittem fel benan mert mashol nem talatam foltot. A szaga tenyleg kicsit kellemetlen de megszokhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Sophia00

2019. május 3.

Egyet mindig tartok otthon, de csak is s világosabbat. Nem feltűnő mégis ad egy kis szint a sápadt bőrnek. Az illata kicsit szolárium krémes, nem igazán tetszik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Megany

2019. május 2.

Letisztult és elegáns a csomagolás,de könyörgöm a tipikus szag,ami a barmulási reakció melléktermeke jólenne,ha nem lenne ennyire intenzív.!Mondjuk belekevrhetnének vmit,amitől vhogy semlegesitődik vagy legalább enyhül.Nagyon büdös,mikor elkezd hatni,így en este bekenekedem vele és reggel zuhanyozom.A hatásával meg vagyok elégedve,bár én a vilagos bőrömre simán a forte verziót használom.
A labszaramra muszáj,mert megijednének mások is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

A labszaramra muszáj,mert megijednének mások is...

Máki

2019. április 29.

Én kifejezetten foltos lettem tőle, pedig ügyeltem az eldolgozásra, illetve hogy beszívódjon.. viszont arra tudok egy közepeset adni, hogy már másnap szép színnel ébredtem, szerintem nyáron még adok neki egy második esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Aancsaa

2019. április 26.

Azt gondoltam, hogy világos bőröm van, hát sajnos ez a testápoló szinte semmit nem barnított rajta. Viszont megvettem a sötétebb változatát, azt tökéletes, szóval nem pontozom le emiatt, csak rossz színt választottam. Bátran vegyétek meg a sötétebbet, attól sem lesz a bőr brutálisan barna, inkább szép természetes napcsókolta színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Yeticica

2019. április 19.

A napokban egy fb csopiban is elojott a kerdes: mit gondolunk rola. Nos, bitang jo kis onbarnito. Szepen, egyenletesen barnit, sajna a budosseg elkerulhetetlen ezeknel a termekeknel, de en pl kedvelem ezt a szagot, hidratal is, az ilyen szeplso szokeknek, mint en, alapdarab nyarra. Vegyetek, vigyetek, mert kituno kence, es az ara is barati.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

ldra

2019. április 17.

Ezzel nem lehet mellé lőni, szép barna szín, foltok nélkül. Pedig én rossz vagyok és sosem hámlasztok előtte. Csodaszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

PDL201

2019. április 13.

Télen ezt szoktam használni. Nagyon jó kis krém, nem fog és nem sárgit be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Télen ezt szoktam használni. Nagyon jó kis krém, nem fog és nem sárgit be.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.