Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Merengo95

2017. július 8.

Akciósan vettem az itteni vélemények alapján. Nem rossz krém,de kicsit narancsos árnyalatot eredményezett és az esti zuhanyozáskor a nagyrésze lefolyt,így tényleg csak alkalmakra ajánlom. A szaga azonban vmi borzasztó,pedig én ilyesmi miatt nem szoktam panaszkodni,ha a termék hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

raczova

2017. július 1.

Egy használattal kellemes-nem foltos emberszínt kap a hulla fehér bőröm, több rétegben már úgy tudok tenni mintha barnultam volna (ami egy hét tengerparti nyaralás és őrült fényvédőzés után jól jön). Nekem semmi bajom az illatával, csak ne lenne ennyire ragacsos. Miután már elvileg megszáradt, utána is iszonyatosan ragad rám minden szösz és szőrszál ami fellelhető a lakásban (fekete cica tulajdonosok szerintem átérzik) ami elég viccesen néz ki, de hálaazégnek a reggeli zuhanyzásnál ez a ragacsosság eltűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

betty23

2017. július 1.

Szép, egyenletes barnaságot biztosít, nem túl sárgás, de a szaga pokoli. Felkenéskor egész kellemes, de néhány óra múlva egy hányingerkeltő szaga van a bőrön, kb. mint a macskatápnak. Szó szerint felfordul a gyomrom ha eszembe jut a szaga. A hatása jó, de inkább nem kínzom magam öklendezéssel. Pedig én aztán ritkán írok negatív véleményt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Juuice

2017. július 1.

Szerintem tök jó. Az égvilágon semmi bajom a szagával, és nem is foltos. Nekem csak a lábakra kell, máshol szépen barnulok. Úgy kenem fel zuhanyzás után, hogy még kicsit vizes vagyok, így szépen, egyenletesen szívódik fel. Nem ragadok utána, nem nehéz érzetű, picit talán barníthatna jobban, de összeségében jó cucc. Ez az első önbarnítóm, és szerintem nem is fogok mással kíserletetezni, főleg h ettol nincs semmi irritáció, vagy foltosság. Egy a bajom vele, hogy gyorsan fogy. Ha ezt egész testre használnám, szerintem 2 hétig tartana a tubus, ez az oka, hogy nem max csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Stim

2017. június 22.

Nagyon jól működik, nálam már 2 használat után látszódott az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Nagyon jól működik, nálam már 2 használat után látszódott az eredmény!

tnikii

2017. június 20.

Egy picit tovább tart, mire beissza a bőröm, mint egy átlagos testápolónál, a felvitel utáni kellemes illat pedig fokozatosan önbarnítós "illatra" változik, amit annyira nem kedvelek. Ezeket leszámítva nekem működik, ár-érték arányban teljesen rendben van :) 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

rekabotko

2017. június 18.

Ha valaki gyors barnulásra vágyik, de nem szeretne szoliba menni, akkor ez a tökéletes megoldás.
Figyelni kell az egyenletes felvitelre hogy ne legyen tőle foltos a bőrünk, illetve a heti minimum egy bőrradírozásra.
Ár érték arányban szerintem jó, könnyen felvihető. Számomra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Ár érték arányban szerintem jó, könnyen felvihető. Számomra bevált.

barbiii_sz

2017. június 15.

Fehér bőröm van, ennek ellenére a sötétebb bőrre való verziót vettem meg, gondolván hogy így hatásosabb lesz. A flakonban megszagolva kellemes illata van, bár szolidnak nem mondanám. A bőrre kenve viszont már büdössé válik, ami sajnos tartósan meg is marad a bőrön, gyakorlatilag addig, amíg a barnító nem kopik le. Persze közben minden egyes fürdéssel folyamatosan enyhül, de mindig érezhető és pár nap után ez roppant zavaró is. Ezen túllendülve, az állaga pont olyan, mint bármely más testápolóé, könnyen el lehet kenni és én nem is izgultam ezt túl soha, valamiért nem gondoltam, hogy foltos lehetek tőle vagy bármi, hiszen a színe sem barna, hanem fehér. Ezért pont úgy kentem magamra, akár csak egy testápolót. Nem szívódik be gyorsan, sőt még ragadok is utána mindig, ennek ellenére azt nem vettem észre szerencsére, hogy befogná az ágyneműt vagy a pizsamám. Ez a ragadós dolog 30 fokban különösen kellemetlen, egyébként eltűrhető. Mielőtt belekezdtem ebbe a barnítós történetbe most nem radíroztam le a bőrömet, de ez sem okozott semmi problémát, a folyamatos használata közben pedig már azért nem radírozok, mert akkor a barnaságot is leszedném ugyanazzal a lendülettel. Ezek ellenére nem lettem soha foltos tőle, a könyökömnél, a térdemnél sem, pedig tényleg nem figyelek erre kenegetésnél oda külön.

Eleinte napi szinten használtam esténként, s 1 hét után volt látható eredménye, ami egy teljesen természetes, kellemes barna bőrszín, bármiféle narancsos hatás és foltok nélkül, szépen egybeolvad a bőrrel. Szerintem nem mondaná meg senki, hogy nem a nap adott egy kis színt. Mióta elértem egy szép és enyhe színt, azóta már nem feltétlenül használom napi szinten, bár ennek legfőbb oka a szaga. Van hogy kihagyok 1-2 napot, aztán megint felkenem, igazából a kedvemtől függ. Egyébként az állandó használat nem azt jelenti, hogy egyre barnábbak lesztek és a határ a csillagos ég, pusztán a természetes színt lehet vele megtartani. Tartósság tekintetében nem igazán tudok mit mondani, mert ugye folyamatosan használom, viszont azért észreveszem, főleg a lábamon, hogy fokozatosan hámlik is le. Nem szárítja a bőrt, általános hidratáltságot ad neki. Az arcomra nem használom, mert nem igazán tolerálná az összetevőit.

Én nem szeretem magam napi szinten kenegetni, mert unalmas és macerás, de a színem megalapozásának tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Dorajk

2017. június 15.

Szépen fog, de óvatosan kell használni. Előtte heti legalább 1x bőrradír erősen ajánlott.
Nekem a világostól-a középes barna bőrig javasolt van és hiába nem tejfehér a bőröm igen erősen fogja meg, így én a heti 3 testápolózást maximumra mondom.
Alaposan dolgozd el, és szép, természetes eredmény lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Alaposan dolgozd el, és szép, természetes eredmény lesz.

bélám

2017. június 14.

A világos önmagában nekem nem elég, fele-fele arányban keverem sötétebb tesójával. Így kapok tökéletes árnyalatot. Egyenletesen, láthatatlanul kopik. Annyi csak a dolgunk, h rendszeresen kenjük. Minden másnap vagy 2x egymás után, majd 1 nap kihagyás.
Kell idő míg eltűnik a ragacs, sztem felét a pizsamám szívja be... Alapvetően elégedett vagyok vele. Nem leszek tőle répa, senki észre sem veszi és a tenyeremet se fogja be.
És most jön a DE... van egy nadrágom, amit csak akkor veszek fel, ha ezzel bekentem magam. Ugyanis pár óra elteltével olyan áporodott szag lengi be tőle a szobát, h megébredek rá. Ezt beveszi az ágynemű is (a színét nem), így kötelező a pizsamanadrág, amit én pluszban utááálok. Tudom, egyéni szoc probléma..
Megjegyezném, h én egyedül élek, így senki nem néz rám görbén a szagom meg a ragadós lábam miatt. Elképzelésem sincs, h akik kapcsolatban élnek, h oldják meg azt, h a párjuk ne rugdossa ki őket az ágyból az önbarnító miatt....😮

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.