Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
ddedi

2016. június 4.

'Bedőltem' az itteni rengeteg jobbnál jobb véleménynek. Sajnos nekem nagyon nem vált be! Alig van színe nagyon gyenge és órákig olyan az ember bőre, mintha ragasztó lenne rajta. Egyszerűen nem szívódik be. Ennyire rossz barnítóval még nem találkoztam. Az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

orsi9521

2016. június 2.

Nagyon szeretem, szép barna színt ad már az első használattal, de én másnap mindig felkenem mégegyszer és akkor tökéletes színt eredményez.
Kicsit ugyan nehezen szívódik be, az nehezen viselem de hát ez van, inkább várok 10 percet hogy beszívja a bőröm, minthogy kifeküdjek napozni :D
Az illata is jó szerintem, nincs feltűnően önbarnító szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Az illata is jó szerintem, nincs feltűnően önbarnító szaga.

mimozagirl

2016. június 1.

Jó kis cucc, kicsit azért önbarnító szaga van, de messze nem az a kategória, mint amit megszoktunk, nem nagyon zavaró. Nekem már első felkenés után látszott az eredmény, pedig a világos bőrre valót választottam. A beszívódással se volt gond. Az illata miatt csak 4 csillagot kap, de ha lehetne 4 és felet adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Schatzi

2016. június 1.

Az itteni jó vélemények alapján beruháztam rá :) Kezdetben kellemes citromos illata volt, ami később átváltott a szokásos "önbarnító-szagra". Pozitívum, hogy első használat után másnap már látszódott a hatása; viszont csíkokat is hagyott. Ez lehet az én hibám is, mert nem radíroztam felvitel előtt. Összességében elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

lixia168

2016. május 29.

Tegnap vettem meg ezt a kremet mert meguntam mar hogy mindenki megkerdezi nem vagyok e rosszul mert annyira feher vagyok.
Szoval ez eletem elso onbarnito kremje es oszinten feltem is tole hogy majd sarga leszek es foltos,de nem!!!
Tegnap este furdes utan kentem be vele magam,az arcomat csak ugy mertem hogy arckremmel egyutt.Reggelre egy egeszseges barna (nem sarga) szinem lett. Tetszik az eredmeny! Azert nem adok csak 5 csillagot mert felvitel utan tenyleg ragad egy kicsit. Szerintem en is csak heti 2x fogom vele kenni magam egyenlore.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

gabbica

2016. május 26.

Alapvetően elmondható rólam, hogy nem szeretem az önbarnítókat, a szaguk és a természetellenes színük miatt. A fehér bőrömmel viszont muszáj kezdenem valamit. Elég sokat végigpróbáltam, és azt kell hogy mondjam ez toronymagasan veri a többi drogériás önbarnítót! Könnyű vele bánni, szerintem kb lehetetlen túlzásba vinni, soha senki nem fogja megmondani, hogy önbarnítóztam, csak annyi színt ad, hogy egészséges fehérnek nézek ki :) A tipikus szag az megvan itt is, de nem olyan elviselhetetlenül erős, a barátom észre sem szokta venni, pedig írtózik tőle. 2naponta használom, egy hónapja és biztos, hogy újra fogom venni! Korábban a Lancaster egyik önbarnítóját használtam, de az aranyáron van, ezzel pedig kompromisszum nélkül váltottam ki, már csak az arcomra használom a drágábbat. 5csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

orsi0818

2016. május 25.

Három napja használom és eddig pozitív a véleményem. Szép barnaságot lehet vele elérni.Kicsit lassan szívja be a bőröm, de egy fogmosásnyi idő elég neki. A tipikus önbarnító illata megvan, de nem az a zavaróan erős.Remélem szépen fog kopni is.Féláron vettem Joy-napokon ,,egy próbát megér'' gondoltam, de a teljes ára szerintem túlzás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

nikita

2016. május 17.

Már egy használat után látható hogy nem hófehér a bőröm, nem sárga,nem foltos, fontos nem zsírosít. Én kimondottan szeretem az önbírnítók illatát, szóval azzal sincs gondom, öribarik leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

hanna8806

2016. május 15.

A színe nagyon jó, természetes és már második használat után látványosan bebarnított. Emellett szuperül hidratál, és könnyű használni. Ez nekem fontos, mert nem vagyok oda a túl sok és aprólékos pepecselésnél. 5-ös, remélem normálisan kopik is, akkor alapdarab lesz tavasszal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

SminkSarok

2016. május 12.

Kellemesen csalódtam ebben az önbarnítóban. Nagyon kétkedve vettem meg, nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon szerettem volna kipróbálni valamit, ez meg akciós volt és a vélemények is egész jók voltak róla. Az elődje sajnos nem hozta az elvárt színvonalat, sokszor foltos voltam és besárgult, a kezemet is mindig megfogta, de az is lehet, hogy akkor a technikám volt rossz. Mostanra fejlődtem már önbarnítás terén is. Ez a termék a következő technikával eddig szuperül bevált:
Heti 2-3 alkalommal használom, az egész testemet szépen bemaszírozom vele, majd a tenyereimet szappanos vízzel leöblítem és micellás vattával is áttörlöm. Ezen kívül heti 1x a jól bevált kávézaccos testradírozást is alkalmazom, valamin figyelek rá, hogy sima testápolóval is bekenjem magam, hogy ne száradjon ki sehol a bőröm.
Az első tubussal már majdnem elfogyott, most vettem egy másikat, azzal még el leszek, utána lassan csak jön a napocska.
Ennek ellenére egész évben nem használnám, szerintem nem egészségesek az önbarnítók, illetve ha alkalomadtán szükségem van rá, elmegyek a Tanityhez fújatni. Na de összességében, szerintem egy szuper kis termék! :)

UPDATE: lefoltosodtam a kopàs során, bár ez a lehetetlen bòrszerkezetemnek is betudható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.