Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 990 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Timcsi23

2019. február 1.

Nagyon szeretem! Télen (még szolárium mellett is) nehezen barnul az arcom. Így mindig rásegítek ezzel a termékkel kicsit. Nyáron természetesen egész testen használom, de nekem télre elég csak az arca és a dekoltázsra. Végre egy barnító, amitől nem leszek foltos, természetes színt ad, nem hagy ragacsos érzést! Az illata viszont borzasztó...nagyon mű.. dehát ennyi még belefér. Ha elfogy, újra veszem. Én még nem találtam jobbat ár-érték arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

FeNi

2019. január 30.

Regebben gyakran jartam szolariumba viszont miota abbahagytam sokszor fordultam ehez a termekhez.Nekem bevalt szep egyenletes szint ad egyaltalan nincs narancsos szine nagyon jo kis barnito testapolo.Par hasznalat utan mindenkepp latszik a hatasa

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

kothencz001

2019. január 25.

Majdnem egy éve vettem azóta alig fogyott belőle, nem sok színt ad és nagyon szárította bőröm, hámlottam tőle. Ennél vannak jobb önbarnítók olcsóbban is, nekem például a sundance egyik spray-e jobban bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Carson32

2019. január 3.

Még nyáron vettem a nehezen barnuló és világos bőrömre. Végül ősszel használtam el, este és reggel kenegettem magam és egy hét alatt nagyon szép bronzos bőrszínem lett! Az illatát is nagyon szeretem és nagyon selymes lett a bőröm tőle! Fogok még venni belőle! Csak remélem legközelebb nem keverem össze a világos és sötét bőrre valót! (Bár lehet, hogy nem lett volna nagy galiba ha mégis csak a másikat használom.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

hencico

2018. december 1.

Egyenletes barna bőrt érek el vele. Előtte leradírozom a testem és utána használom. Nem kell minden nap, elég heti 2-3x. Az illata nem a legjobb, de eltekintek felette. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

melindafabinyi

2018. november 21.

Nagyon szeretem, nem leszel tőle foltos és finom az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Nagyon szeretem, nem leszel tőle foltos és finom az illata

Andy88

2018. november 13.

Az eddigi legjobb barnító krémem, bár még ez is hagy némi kivetnivalót maga után.
A bőröm világos, de szerencsére nem az a holt fehér kategória. Nem szoktam gyakran leégni a napon, de nehezen barnulok. Viszont tele van a bőröm pigmentfoltokkal, eléggé hajlamos vagyok rá. Ezért kerülöm a napfényt és a szoláriumot. Ilyenkor jól jön egy kis extra segítség, főleg tavasszal, amikor kezdődik a bikiniszezon.
A krém szépen építi a barnaságot, nem leszek hirtelen "barna medve" tőle. Egészséges színt kölcsönöz, de 2x-3x minimum használni kell, hogy meglátszódjon. Egyenletesen eloszlatható, szerencsére az én bőrömön nem lesz foltos. De nem árt a használata előtt alaposan leradírozni a bőrt.
Amiért levonok egy csillagot, az a szaga. Bár felkenéskor valamivel kellemesebb, mint a többi hasonló krém, viszont a barnítószag még mindig erősen kiérződik, ezért ilyenkor senkit sem szeretek a közelembe engedni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

kissh

2018. november 2.

Szép, egyenletes színt ad és jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Szép, egyenletes színt ad és jól hidratálja a bőrt.

kencecica

2018. október 23.

Rengeteg önbarnítót próbáltam, de nekem ez lett a befutó! Gyönyörű természetes színt ad, nem lesz foltos, nem büdi, szépen barnít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

barbonca

2018. szeptember 20.

6 napja használom, és sehol semmi változás, kivéve a lábfejemen, ami itt-ott sötétsárga lett...amúgy ugyanolyan sápadt vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.