Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
KovacsEszti

2018. augusztus 13.

Nagyon szépen barnit, finoman, fokozatosan, meg soha nem voltam foltos tőle. A kopasa és a színe is nagyon természetes, alig észrevehetően csak elhalvanyodik. Az erőssége is megfelelő, nem változtat egyik napról a másikra csokilannya, szóval a hatása mindenképpen figyelemreméltó. A ruhán nem hagy nyomot.

Amiért a 3 csillag: a szaga és a ragadóssaga egyszerűen elviselhetetlen. Lehet, hogy az én bőrömön csak, de borzasztóan szúrós szaga van és én meg órákig ragadok tőle, ezért szoktam csak esténként használni. A pizsim pedig atveszi a szagot (a szint és a foltot nem!).

Amúgy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Amúgy nagyon jó termék.

Augmentin

2018. július 30.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Régebben próbáltam más márkát, de azoktól sárga, és foltos lettem. ezt minden este vékonyan felviszem a bőrömre, és reggelre szép színem lesz. Többen is megjegyezték, hogy milyen jó színem van az idén. Alapból fehér bőrű vagyok, ezért rajtam a világos is látványos.Szépen egyenletesen színez. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

lingdalma

2018. július 17.

Nagyon szeretem, jól hidratál és fokozatosan barnít. Hacsak nem hámlasztasz egyes testrészeket erősebben, mint a többit, akkor nem foltokban kopik, szép egységes színt kaphatunk! :) Ajánlom mindenkinek szeretettel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

kamillakovacs

2018. július 2.

Már másodjára veszem meg ezt a testápolót, elsősorban a hullafehér lábaim miatt, amik egyszerűen képtelenek lebarnulni. Hát nálam csak akkor ér valamit ha rendszeresen kenegetem magam vele, tényleg ad egy nagyon nagyon enyhe, visszafogott színt, és külön szeretem hogyha esetleg elfelejtem használni akkor is észrevehetetlenül kezd el kopni. Viszont egyre jobban idegesít, hogy viszonylag nehezen szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt pedig nyáron nekem nem esik jól használni. Már kezdem fontolgatni hogy inkább rendszeresen fogok szoliba járni, de azért megtartom a testápolót is mert nyaraláson napozás előtt után szerintem fogom használni. Nem mondom hogy tökéletes csodaszer, de még mindig inkább ez mint a többi önbarnító, úgyhogy csak megadom azt a 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

123456789k

2018. június 27.

En a kinezetet szeretem a tubusnak de persze ami benne van is bevalt.
Szep barna szint kolcsonoz a bornek es nem sargasodik.
Egy kis turelemmel mindenhol szepen bekenem magam es nem lessz foltos a testem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

En a kinezetet szeretem a tubusnak de persze ami benne van is bevalt.
Szep barna szint kolcsonoz a bornek es nem sargasodik.
Egy kis turelemmel mindenhol szepen bekenem magam es nem lessz foltos a testem.

BlackVelvet

2018. június 20.

Így elsőre nagyon tetszik. Tegnap este használtam először, férjem kent be vele, jól eldolgozta, foltos sem lettem, be is szívta a bőröm gyorsan, nem maradt ragacsos érzés sem. Ráadásul az illata sem olyan tipikus önbarnítós, férjemnek is tetszett. Reggeli tusolás után még mindig hidratált és selymes a bőröm, ami nálam nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Heine

2018. június 15.

Havonta egyszer rámjön, hogy elmegyek szoliba (szeptember óta használok egy tízalkalmas bérletet, lol), előtte bekenem magam vele. Az összes ugyanannyit tud, egyiktől sem leszek foltos, viszont mindegyiktől nagyon büdös leszek, maximum az egyikkel csirkehússzagom lesz, a másikkal meg égetett bőrszagom, úgysem megyek emberek közé, amíg rajtam van. Ez se rossz, kár, hogy nincs türelmem folyton kenni magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

BLili

2018. június 14.

Örülök neki, hogy szinte mindenki azt mondja, hogy nem lesz tőle foltos és egyenletesen tudja építeni a színét, mert ugyanazt tapasztalom, mint valami kevésbé népszerűbb, rosszabb minőségűnél: foltos, és sárgás színű lesz tőle a bőröm... Egyébként az illata nagyon tetszik, igazi önbarnító krém szaga van, de szörnyen néz ki tőle a lábam, pedig nagyon odafigyeltem a mennyiségre és az eloszlatására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Edinkaa

2018. június 4.

Barátnőm ajánlotta, majd gondoltam egy próbát megér. Akciósan szereztem be, és már az első használattól látható volt az eredmény. Ha kellőképpen odafigyel az ember és jól eldolgozza, akkor egyáltalán nem lesz foltos. Nincs sárga színe, szép bronzosan fogja a bőrt. Bevallom most kicsit én elhanyagoltam, és ritkábban kenem magam, és elég hamar kikopik így, de barátnőm egy pár hete szorgosan keni magát vele, és ő már tényleg nagyon barna tőle.Volt strandon vele, és az után is nagyon szép barna maradt, szóval nem oldja a víz, vagy maximum minimálisan, ami abszolút nem szembetűnő. Maximálisan megvagyok elégedve vele :) mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

krisztina0012

2018. június 2.

Egy kis színt adott, de ragacsos érzetet hagy maga után, amit másnap is lehet érezni. Hamar kikopik, ha nem minden nap használja az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.