Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
katagali92

2018. május 24.

Megvettem ezt a krémet, hogy ne legyek szellemszerű jelenség a nyáron. A régebbi változatától borzasztóan foltos, sárgás lettem, de ennek csodás színe van, kis odafigyeléssel foltmentesen kopik. A kis odafigyelés az nálam a bőr szivacsozását és azt jelenti, hogy nem használom minden egyes nap, mert akkor nagyon felhalmozódik a bőrre.

Egyáltalán nem fog meg semmit, és nem "csúszkál" a szín ha már beitta a bőr. Az illatától nem vagyok elájulva, sokáig érezni a furi szagát. Emiatt vonok le tőle egy csillagot és mert kicsit ragadós marad a bőr utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

vaszily60

2018. május 17.

Szoláriumoztam egy pár évet, viszont nemrégiben nagyon elrettentettek tőle és fogadalmat tettem,hogy megvédem innentől a bőrömet amennyire tudom. Sajnos van egy két ránc ami ilyen fiatalon nem biztos,hogy ki meg kelett volna jelenjen de késő bánat.
Nem tudtam,hogy fogom elfogadni a nagyon világos bőröm ami nem barnul,szoláriumban is csak sok alkalom után+krémmel értem el viszonylag barnás árnyalatot.
Aztán megakadtam egy önbarnítós beauty blog videón a youtubeon. Régen kb 14 évesen használtam egyszer és valami rettentő sárga foltos lettem tőle,méghozzá úgy mentem suliba is. Iszonyat ciki volt. :D
Viszont adni akartam újra egy próbát,hogy hátha ez megment az örök fehérségtől.
Megvettem őt is és a dm-es önbarnítót is. Imádom ezt a dove-ot. A világos bőrre valót vettem.
Egyszer sem voltam még sem sárga sem pedig foltos tőle,na jó a tenyeremen találtam sárgásabb részt,de ez az én hibámból adódik.
A krém szerelmese lettem,nekem az illata is elfogadható. Nem érzem azt a nagyon erős önbarnító "szagot".
Idáig maximálisan megfelel.
Azt viszont nem tudom a nyár folyamán ha strandra tévedek. Mi fog történni velem. Lehet bemegyek barnán és fehéren jövök ki. :( Sajna nem találok erről infót,hogy leoldja-e a strandvíz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Viszont adni akartam újra egy próbát,hogy hátha ez megment az örök fehérségtől.
Idáig maximálisan megfelel.

nagymariannka

2018. május 16.

Az eredményre várnom kellett, de legalább nem lettem foltos és sárga és az illata is jó, mindenképp megéri, ha csak egy kis színre vágysz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

mnkriszti

2018. május 14.

Évek óta használom, télen csak az arcomat szoktam általaban, hogy legyen egy kis színem, nyáron az egész testemet, hogy intenzívebb legyen a szinem. Imadom, a legjobb! Nem sárgít, nem hagy nyomot. Biztos bortipus függő, de nekem egyenletesen kopik le a bőrömről. Általaban 2 naponta szoktam hasznalni, mert igy is megkapom a kivant hatást. Szval összességében nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

fpanni

2018. március 19.

Már első használat után láttam az eredményt reggel, nekem tetszik az illata, jól hidratált..DE! Elég sokáig ragacsos, és még másnap is éreztem,. hogy tegnap bizony testápolót használtam. Ezért csak 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

kinguska

2018. március 18.

Akciósan vettem meg a terméket a sok pozitív vélemény és a reklámok miatt, de nem vártam sokat a terméktől, világos bőröm van, a használat előtt párszor jártam szoliban, így már azért nem voltam nagyon hófehér, mint általában. Nekem nem jött be, alapból jól hidratált, jó az illata és az elején még szép színt is adott, szépen barnított, egyenletesen, de egyre több használat után észrevettem, hogy foltos lettem és narancssárgás színű, erősebb törölközésnél pedig egyből lekopott. Többet nem is próbálkoztam az önbarnítókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

mancs

2018. március 17.

Eddigi legjobb önbarnító testápoló. Szép, egyenletes barnaságot kölcsönöz, nem foltos a kopása sem. Kissé napbarnított bőrnrk csodaszép bronz árnyalatot kölcsönöz. Tavaly is ezt használtam, most is újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

honeyblonde

2018. február 21.

Próbáltam a világosabb és a barnább verziót is.
Pozitívumok: nem fogja meg sem a lepedőt, sem az ágyneműt, sőt, fehér pizsiben is lehet nyugodtan aludni utána, nyoma sem lesz sehol. Egy kis odafigyeléssel legtöbbször elérhető a foltmentes eredmény. Egyáltalán nem szárítja a bőrt, emellett olcsó és bármelyik drogériában könnyen beszerezhető. Nem kopik foltosan. 2-3 használat után tényleg látványos a barnulás. A kialakult szín nem narancssárgás.
Negatívumok: Sajnos felkenés után nagyon ragad, ez jelentősen ront a komfortérzeten. És habár igaz, hogy nem fogja meg még a fehér ágy- vagy ruhaneműket sem, sajnos az illata nagyon erős, és az bizony ott marad a ruhákon és az ágyban használat után.
Összességében nem rossz ez az önbarnító, márkásabb és drágább társait is kenterbe veri a legtöbb területen, így a 2 kis negatívum miatt én 4 csillaggal jutalmazom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Próbáltam a világosabb és a barnább verziót is.

Tincs

2018. február 16.

Valamiért azt vártam, hogy erősebb barnító hatása lesz. Hidratálást nem tapasztaltam, barnítást meg igen csak keveset. Mikor el-el felejtettem használni szerencsére nem kopott furán, de nem is volt sok minden aminek kopnia kellett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Judee

2018. február 15.

Az illata kellemes és tényleg természetesnek ható barna lettem tőle, a fehér pólóm is fehér maradt, viszont hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.