Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
0Magika0

2017. szeptember 7.

Kedvenc barnító testápolóm.
Több használattal lehet csak elérni a kívánt színt, viszont ez előny, mert ha valahova esetleg több kerül akkor nem leszek másnapra csíkos, foltos.
Csak nyár elején szoktam használni, hogy a strandon legyen egy kis színem.
Használat előtt pluszban hidratálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kedvenc barnító testápolóm.
Csak nyár elején szoktam használni, hogy a strandon legyen egy kis színem.
Használat előtt pluszban hidratálok.

Eszter43

2017. szeptember 2.

Nagyon jó. Most vettem először de jövő nyárra is tuti megveszem. Pár napig semmi aztán jött a várt szín. Én minden reggel felkenem indulás előtt jó bőségesen mert már nem ülök le, nem ér ruhához. Lábam, karom , najó pici jut odébb is, de ezekre koncentrálok. Illatával semmi gondom. Amíg tart kenem naponta, majd ha elfogy késő tavasszal kezdem újra. Télen kihagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

csordl

2017. augusztus 31.

Mint sok előttem szólónak, nekem is életem első önbarnítós testápolója volt, és teljesen meg vagyok vele elégeve. A szaga számomra kicsit kellemetlen, amit egy idő után a bőrön hagy, de ha este fürdés után kenem magamra, reggelre elillan. Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

mimi99

2017. augusztus 30.

Én nagyon megszerettem ezt az önbarnítós testápolót, korábban még nem használtam ilyesmi terméket. Igaz az ára kicsit magas, de megéri. Én a barnulni egyszerűen képtelen lábaimra vettem, és nagyon bevált. Este bekenem magam vele, és másnapra szép barna leszek. Az illata nem rossz, kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

HReni9119

2017. augusztus 28.

Életem első önbarnítója, és nagyon megszerettem. A bőröm alapvetően hullafehér. Ettől sem nézek ki szép napbarnítottnak, de nekem tetszik a végeredmény, és az a lényeg :-D Főleg a lábamra használom, így annak a színe már nem üt el pl a karom színétől. Az illata nekem tetszik, nem tudom, ilyen-e a tipikus önbarnító illat, de ez szerintem kifejezetten jó. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

fruzsina9893

2017. augusztus 28.

Igaz, hogy nem egy nagyon erőteljes színt ad, de én nem is ezért vettem. Szépen kiemeli a nyári barnaságomat és nagyon természetes színt ad, jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Amadea

2017. augusztus 24.

Nagyon-nagyon halovány színt adott csak a bőrömnek (annyira haloványat, hogy lehet, csak a hitem láttatta velem:D), de szerettem használni, mert jól hidratált, még a vízparti nyaraláson is megvédett a bőrszárazságtól. Kicsit furcsa illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

cshrs

2017. augusztus 21.

Eletem elso barnitoja, mar a masodik tubust hasznalom, bar a ketto kozott eltelt 1 ev. Az illatat szeretem, nekem egyaltalan nem budos. Miutan kikopott a nyari barnasagom osszel, es telen szoktam hasznalni, hogy ne legyek teljesen falfeher, es ez egy egeszseges barnasagot kolcsonoz nekem. Viszonylag gyorsan beszivodik, meg nem voltam tole foltos, bar elotte mindig borradirozok es ugy hasznalom, hogy 2 naponta kenem egy hetig, aztan tobb 1-2 hetig nem, es igy tovabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

aquanie

2017. augusztus 6.

Sosem csalódtam a Dove termékekben. Idáig. Kb egy hónapja vettem, hogy a nyaralás előtt egy kicsit megalapozzam a színemet. Elég általános bőrszínem van, nem túl világos, de nem is túl sötét, így gondoltam, teszek egy próbát a világosabb verzióval. Vagy öt napon keresztül minden este használtam, de az égvilágon semmilyen változást nem vettem észre magamon. Azt meg kell hagyni, testápolónak kiváló, nincs kellemetlen szaga, mélyen hidratál és gyorsan beszívódik. Csak emiatt kap tőlem három csillagot. Talán jövőre próbát teszek a sötétebb változattal, ezt meg elkenem magamra testápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Testápolóval hígítva nem hagy foltot, anélkül rettenetes. A színe inkább sárgás mint barna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.