Dove

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Testápolók

Gazdag testápoló krém érett bőrre revitalizáló szérum és Cell-Moisturisers™ kombinációjával.
Javísd bőröd rugalmasságát egy igazi spa élménnyel a fiatalosabb hatásért minden nap!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nur

2016. augusztus 28.

Közepes testápolónak mondanám, el fogom használni, de újra venni nem fogom. Volt már Dove testápolóm, de ez nem a legsikeresebb termékük. Viszonylag hamar felszívódik, bár kissé ragacsos érzést hagy maga után. Ami leginkább nem tetszett a termékben, az, az émelytő illata, minden csak nem kellemes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Jazz Juice

2016. augusztus 1.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Nem tud beszívódni és kukacokban jön le. Nagyon jól mutatok most rövid ruhában. -.-
Használtam egy másik verzióját is, ami hibátlan volt, de ez kuka pozitív, használhatatlan számomra. Jó illatra sajnos nem tudok csillagot adni, az ára miatt meg inkább csak levonni tudnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Erina

2016. június 8.

Két napja a barátnőm lepett meg vele, mert áradoztam neki a kézkrémről. Hát nem értem ezt a krémet :( A kézkrémhez képest nem tud semmit. Örülök neki, hogy nem vettem meg, csak pénzkidobás lett volna. Sajnos tovább ajándékozom, mert kukába dobni nincs szívem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

ahava

2016. május 16.

Nagyon finom az illata, a bőröm pedig imádja, issza magába. Kimondottan kellemes, biztos, hogy nem utoljára vettem ilyen krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

miri77

2016. január 20.

Magamtól eszem ágában nem volt megvenni, de mivel ajándékba kaptam és nem volt épp testápolóm, nekiestem. Alapból nem szeretem a szilikon tartalmú testápolókat, de azért akadnak köztük egész jók. De ez nem tartozik közéjük. Borzalmas!
Este lefekvés előtt szoktam bekenni magam vele, de hagy maga után egy fullasztó réteget, ami utána kukacokban jön le a bőrömről (és nem csak akkor, amikor megdörzsölöm) .
A hidratálása nulla. Első tapintásra olyan, mintha tenne valamit, de amint reggel lezuhanyzok csúszós réteg formájában válik le a börömről, és ugyanolyan száraz a bőröm mint kenés előtt.
Az állagával nincs bajom egyébként, az illata meg kifejezetten tetszik.
De ennek ellenére pénzkidobás lett volna ha én vettem volna (és ahogy elnézem nem is kicsi) nagyon húzós az ára, bár egy jó testápolóért simán kiadok ennyit, de ez 400Ft-ot nem érne meg. Kuka! Ha lehetne csillagot se adnék (nembaj ezt az 1-et betudom az illatának)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Az állagával nincs bajom egyébként, az illata meg kifejezetten tetszik.

Ingrido

2015. november 23.

Röviden: Miééért!?!?!?
Hosszabban: Az illata szakít a dove-hagyományokkal, gyümölcsös, talán banán. Joghurttal. Több naposan. Állaga, mint a puding. Mindez még megbocsátható. DE Ragacsos. Fullasztó. Többszöri használat után viszketni kezdtem tőle. Komfort érzet nulla!
Eredmény: kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Röviden: Miééért!?!?!?
Eredmény: kuka

Munyi

2015. november 22.

Nincs rá jobb szó: Fertelmes, és hazug. Kifejtem miért érzem így, becsapva magam:
-Az illata finom, nőies,
-Az állaga jó a tégelyben, először azt hinnéd, hogy a bőrödön teszi a dolgát, stb....
DE
-Nem szívódik be
- Majd kis "nudlikban" - vagy hogy mondjam... lepereg dörzsölésre, vakarásra a test minden bekent területéről lemállik és ez bennem oly mértékű undort keltett, hogy a 2. használat után elajándékoztam. Pénzkidobás volt. Fel nem foghatom, hogy a nagy múltú Dove márka hogy a bánatba engedheti meg magának, hogy egy ilyen beszívódni képtelen, silány minőségű vackot dobjon a piacra... A 100 forintos boltban jobb krémeket találok...
A tusfürdőik, samponjaik sem válnak be nekem mostanában, szóval lassan az egész brand nálam leírja magát... Remélem másnak nagy öröme van ebben a krémben, és csak nálam volt ilyen malőr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

-Az illata finom, nőies,
DE
-Nem szívódik be

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Glucose, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.