Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo stift alma és fehér tea illattal, ¼ rész hidratálókrémmel.

Arianne

2019. március 12.

Hozza az elvárt Dove-hatást, nekem nagyon tetszik az illata! Édeskés, könnyed illat, egyáltalán nem émelyítő. A körtésről váltottam most át erre. Egyelőre elégedett vagyok! :)

Update: Sajnos pár nap használat után azt tapasztaltam, hogy valamivel gyengébb az izzadásgátló hatása, mint a többi dove dezodornak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Andi777

2019. február 20.

Nincs nagyon koze az alma illathoz, inkabb enyhen edeskes friss illat, tehat eleg szolid,de nem rossz.A hatasa a szokasos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8