Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kitty127

2013. január 3.

Évek óta ezt használom és nekem bevált. Kellemes illat és még nyáron sem hagyott cserben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

beautygeek

2012. december 10.

Nagyon kellemes az illata és jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Nagyon kellemes az illata és jól teljesít!

csericka

2012. november 19.

Tinikoromban használtam ezt a stiftet, emlékszem, hogy imádtam a frissítő illatát. Az egyetlen probléma az volt, hogy fehér foltokat hagyott a sötétebb ruhákon. De óvatos öltözködéssel mindent meg lehet oldani.: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Brazilparty

2012. november 8.

Én szerelmes lettem az illatába, a dezodoráló hatása nekem 5 csillag, fehér foltot nálam alig hagy, az is leporolható a ruháról:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

fruu.

2012. július 7.

Kellemes friss illata van amit felkenve is sokáig érzek,izzadásgátló hatása is megfelelő viszont a sötét ruháimon nyomot hagy (ahogy észrevettem én vagyok az egyetlen aki ezt tapasztalta..). Az összetevők és a fehér folt miatt csak 3 csillag..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 7.

Sopetil

2012. július 2.

Ma leteszteltem ezt a dezodort a nagy melegben (33-34 fok)!
Felkenésnél nem morzsolódott, nem hagyott fehér réteget a bőrömön, a sötét ruhámon sem hagyott fehér maradékokat, remekül felkenhető, krémes állag. Az illata telitalálat, azoknak akik kedvelik a zöld illatokat. Én imádom az uborkát! De sajnos nem élvezhettem magamon az illatát 3-4 óránál hosszabb ideig. Délutánra már el is illant a kellemes zöld illat. :( Bár érthető, hiszen kegyetlen meleg volt. Az izzadásgátló hatása megfelel, nem izzadtam durván, kellemetlen szagot se nagyon éreztem.
Úgyhogy legyen négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Ma leteszteltem ezt a dezodort a nagy melegben (33-34 fok)!
Úgyhogy legyen négyes.

sheetmusic

2012. június 5.

Nagyon szeretem, szépen ápol, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot, gátolja az izzadást és nagyon finom illata van:) Ötös

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

rhinestone

2012. május 31.

Eszméletlen illata van, imádtam, a hatása sem volt rossz, egészen addig amíg el nem kezdtem viszketni tőle, de nagyon. :S Lehet, hogy egyszer újra próbálom, nagy a kísértés az illat miatt :) Egyenlőre hármas, a fent leírt negatív tapasztalat miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Vikeee

2012. április 19.

Kellemes finom illat, meggyőző hatás ( persze az alumínium miatt nem is kérdéses...), kedvező ár. De összetevők miatt, jár a pontlevonás..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Cipriana

2012. március 22.

Kísérletező típus vagyok, így már sok dezodort kipróbáltam, de mindig visszatérek ehhez, így most már ennél is maradok. Lehet, hogy az összetevők nem a legjobbak, de tényleg hatásos izzadás ellen és finom, diszkrét illata van, én csak ajánlani tudom. Csupán a sok sárga és a piros összetevő miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2