Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
cingarela

2012. február 12.

Favorit!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 12.

Favorit!!!:)

p3trababa

2012. január 11.

Az illata kellemes, nem erős. A hatása jó. Nem hagy foltot a ruhán. Hát, ahogy látom az összetevőit, lehet áttérek egy más deóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

vador

2011. július 13.

Az illata friss és nem tolakodó, a hatása is jó. Mióta utánanéztem az összetevőknek, nincs olyan jó véleményem róla és áttértem az alumíniummentes deókra. Az előző kérdésre válaszolva pedig nem, nem hagy foltot, én legalábbis nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

diamia

2011. június 12.

Tele káros anyaggal, de az illata és hatása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Tele káros anyaggal, de az illata és hatása jó.

strawberry92

2011. március 13.

Jó illata van és fél napot simán kibírtam izzadás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Jó illata van és fél napot simán kibírtam izzadás nélkül.

komyju

2011. március 3.

Nekem ez az uborkaillat sem mindig nyerő, pláne, ha enyhe izzadság-cseppekkel keveredik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 3.

noxibaba

2011. március 2.

Jó termék, az illata is kellemes, de a kivitelezés nagyon rossz. Nekem mindig a végén letörik, és kb 2-3 cm vastagságú "anyag" oda van. Így drága mulattság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2