Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
orchidea8627

2018. június 9.

Nagyon szeretem ezt a deot, friss, üdítő illata van ebben a nagy nyári melegben, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

alidak

2018. január 27.

Hát ez mindenképp jobb volt a fùjós változatánál, annak borzasztó szaga volt, erôs és mû. Ez valamennyire gátolta az izzadást is, és az illata is diszkrét volt. De nem az igazi, illetve a ruháimat is foltozta.passz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

bubilany

2018. január 7.

Nagyon szeretem a friss uborkás illatát és jól véd az izzadás ellen is! Sokkal tovább tart a hatása a fújós és golyós változatnál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

katica22

2017. október 15.

Ha nincs a körtés Dove dezodor akkor őt használom, nagyon finom friss teás-uborkás illata van. Nem tolakodó, kellemes. Szépen teszi a dolgát és árérték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

mancus2

2017. augusztus 16.

Szeretem az illatát, és jó dezodor. Sajnos nekem hamar megszokja a bőröm a dezodorokat, és hatástalanok lesznek, ezért nem tudok sokáig használni egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Leonie

2017. július 26.

Nem tudom miért vettem meg mikor utálom a stiftes verziót.Fehér réteget hagy a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Bubucim

2017. május 14.

Minden nyáron beszerzek belőle. :) Finom, friss nyári illata van, és egész jól véd az izzadás ellen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Napraforgomagocska

2017. május 13.

Nagyon izzadós vagyok, konkrétan semmi nem akadályozza meg a foltocskák megjelenését. Viszont eddig még nem találkoztam jobb dezodorral. Legalább a szagokat semlegesíti,foltot sem hagy a ruhán,nem is irritál és nagyon jó illata van. Még keresem az igazán nekem való dezodort, addig is irigykedve nézem a színes pólóban futkosó lányokat... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

magdus.kis

2017. május 8.

Nagyon fincsi az illata, jó a hatása. Nem izzadtam meg, nem fogta be a ruháimat. Szeretem. Egyébként árban is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Lettike77

2017. április 10.

Jó az illata, nem hagy nyomot. Télre tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Jó az illata, nem hagy nyomot. Télre tökéletes volt.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2