Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Lettike77

2017. április 10.

Jó az illata, nem hagy nyomot. Télre tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Jó az illata, nem hagy nyomot. Télre tökéletes volt.

Kokuszreszelek

2017. március 7.

Jo az illata, de nem csinál semmit, olyan mint ha felsem kentem volna semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Jo az illata, de nem csinál semmit, olyan mint ha felsem kentem volna semmit.

vl

2017. március 4.

Az original mellett a másik kedvenc, felváltva használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Az original mellett a másik kedvenc, felváltva használom őket.

Irudi

2017. február 10.

Az illata nekem nagyon tetszik, és pozitívum, hogy nem csomósodik össze! Az izzadást viszont nem gátolja... nem fogom újravenni.

Update: az illata továbbra is nagyon tetszik, de stresszhelyzetben nem bizonyított a termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

paranoidcat

2017. február 3.

A hatása rendben volt, de úgy egy hét után észrevettem, hogy tiszta vörös a bőröm, ég, fáj... Elügettem a bőrgyógyászomhoz, megnyugtatott, hogy kontakt bőrgyulladás. Oh yeah. Nálam sajnos megesik, gyakrabban, mint szeretném, de dezodortól még sosem volt. Szerintem nem kérdéses, mennyire utáltam meg a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

leonino

2017. január 8.

Nagyon jó az illata, és számomra elegendő védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen szagok ellen. Ár-érték aránybak tökéletes. Viszont csak 4 csillagot adnék neki, mert az összetevői lehetnének bőrbarátabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Flower1008

2016. szeptember 27.

Megvettem, de kár volt.
Jó illatú, de ezen kívül csak negatívumokat tudok róla mondani.

1.Viszkettem tőle.
2,Hamar éreztem magamon az izzadtságszagot( volt, hogy naponta 3-szor kentem magam, pedig nem vagyok olyan izzadós).
3.Nem bőrbarát összetevök (bíztam benne, hogy ha már ezeket magamra kenem, aluminium stb. legalább izzadni nem fogok,de tévedtem,úgyhogy hiábavaló volt a "feláldozás" :D :D).
4.Ha izzadtam, feltűnően sárga foltot hagytam a fehér ruhán hónalj résznél (más deonál ez nem fordult elő).
5.A fekete ruhákon fehéres foltot hagyott maga után.
6. Nem gazdaságos, hamar elfogyott. ( bár ennyi negatívum után nem bánom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Megvettem, de kár volt.
Jó illatú, de ezen kívül csak negatívumokat tudok róla mondani.

1.Viszkettem tőle.
5.A fekete ruhákon fehéres foltot hagyott maga után.
6. Nem gazdaságos, hamar elfogyott. ( bár ennyi negatívum után nem bánom).

catpaw

2016. augusztus 5.

A sok jó vélemény miatt próbáltam ki, hogy utazáshoz legyen, plusz nyáron védjen, de nem vagyok elégedett. Az illata jó, de a nap felénél (délben) újra kell kenni, ha ujjatlan vagy műszálas anyagú ruhában vagyok. Ha nincs meleg, akkor a Dove original fújóst használom, mert annak az illata tetszik a legjobban, de nyárra eddig egyik dove termék se jött be igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Zildinyo

2016. július 21.

Ezzel az illattal nekem szinte bármit el lehet adni!
Nem a legerősebb dezodor, ami a piacon van, de határozottan jó, szeretem, időnként visszatérek rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Ezzel az illattal nekem szinte bármit el lehet adni!

MsKors

2016. július 10.

Izzadást nem gátol és a fehér pólókon csúnya sárga nyomot hagy... De legalább az illata jó, bár azzal nem vagyok kisegítve, ha összeizzadom és undorító lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2