Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Fruzsina1211

2016. június 21.

Nagyon jó! Én mással nem is próbálkozok.Teszi a dolgát,illata nagyon finom. Többször újravettem már!:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 21.

Fruzsika1211

2016. június 21.

Legjobb!! Már vagy 3x újravettem, csak ez használ. Illata istenifinom és teszi a dolgát!;)

Kardvirág

2016. június 10.

Update: Húúú nem tudom hány évig használtam, azt hittem ez a maximum amit egy átlagos dezodor nyújthat. Egy idő után azt vettem észre, hogy nincs jó illatom, bár nem csináltam semmi izzasztót csak épp meleg volt a szobában. Kiderült, hogy van nála jobb és olcsóbb is, akár alumíniummentes kategóriában is, úgyhogy lecserélem. Azért nem rossz ő. Átlagos. Ezért 3 pont.

Én nem várom el egy dezodortól, hogy szüntesse meg az izzadást. Melegben az ember izzad, ez szerintem természetes. Én azt várom el egy dezodortól, hogy ne legyek büdös, és ezt ez a dezodor hozza is. Évek óta használom, kedvenc, nem is kísérletezek mással az alumíniumos kategóriában. Finom, friss, nem tolakodó illata van. Nálam elbír egy munkanappal, hogy nem leszek büdös. Nagy hőségben azért ha hazaérek felfrissítem magam, de gondolom mindenki más is. Most télen kísérletezgetek az alumíniummentes dezodorokkal, de nyáron visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

orsolyavarga

2016. június 8.

Friss illata van, nagy melegben is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Friss illata van, nagy melegben is hatásos.

mkdorina

2016. május 27.

Az illata miatt vettem meg, meg irtózatosan finom :D Párom is meg van érte bolondulva. Viszont a tartósságával nem igazán vagyok megelégedve a melegebb napokon. Ettől független újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

fancsmancs

2016. május 19.

Csak úgy találomra vettem de nagyon elégedett vagyok vele! Nagyon finom ez a friss, uborkás illat elég jó az izzadásgátló hatása is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

loju

2016. május 6.

Nagyon finom, friss illata van, egész jól gátolja az izzadást is, de sajnos foltot hagy a ruhán (fehér, zsíros)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

szakszil

2016. május 5.

kedvencem friss az illata és tényleg hat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

kedvencem friss az illata és tényleg hat!

NPetraL

2016. április 27.

Már nem egyszer vásároltam meg. Bár egy hónapja már mást használok. Attól még ez nagyon jó, kellemes az illata. Nagy valószínűséggek fog é belőle vásárolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Veronix

2016. április 27.

Évek óta ezt használom. Néha elcsábulok egy-egy testvérére, de mindig visszatérek hozzá. Imádom az illatát, amit még nap végén is érzek magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2