Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kissdorina

2016. április 14.

Hatalmas kedvenc. Imádom. Jó illat. Valóban gátolja az izzadást. És nem büdösödök egy kemény nap után sem. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

FrauNika

2016. április 11.

Nagyon kellemes illata van! Napi egyszer nekem elég használni! Szeretem sokszor újra vettem márés ha elfog ismét megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Szilvi87

2016. március 28.

Nagyon szeretem, jó ideje ezt használom. Napi egyszeri használat elég. Kellemes az illata, nem gyűlik ki semmilyen fehér folt formájába. Öltözködés után használom, mert amúgy fehér foltot hagy, ahogy szerintem minden dezodor. A 4 csillag csak a piros összetevők miatt van, most próbálok átszokni alumínium-mentes dezodorra, amint eljön az utolsó kenet ebből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

hannika9

2016. március 9.

Imádom. Ez a kedvenc Dove illatom. A szappant is szeretem. Tartós illata van, jól funkcionál. Öltözködésnél azért vigyázni kell vele... megjártam már párszor, hogy fehér csík lett a felsőmre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 20.

Nekem tetszik a csomagolása, bár néha ahogy tekerem, főleg amikor visszafelé húzom, egyszerűen nem akar visszamenni a helyére, valószínűleg -lehet, hogy csak az enyémnél- de nincsen eléggé a karhoz rögzítve, be kell kézzel tolni, nem túl kellemes és néha megkapom körömmel is a krémet, nem túl kellemes. Ezt leszámítva egészen jó, bár a hatása nekem csak 90% körül mozog, ez sem rossz, az illata meg egyenesen szuper, felkenés és száradás után is érződik, persze ha parfümöt használok azt nem nyomja el, ilyen szempontból tökéletes. A száradás... hát nem a legtökéletesebb, vagy én nem hagyok neki elég időt és levegőt, vagy nem tudom, de elég nehézkesen megy, emiatt sajnos a hatása sem a legjobb ha a nagy része a ruhához tapad vagy elfolyik, pedig elég sok időt hagyok neki, a golyós és más stiftek meg szoktak száradni, a lassú száradási idő miatt sajnos le kell vonnom, pedig nagyon nem szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 20.

Stelly

2016. január 5.

Én általában fújós dezodor párti vagyok, de a dove termékei egész jók és az utazáshoz praktikusabbak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

hbrigi25

2015. november 30.

Hatékony és nagyon jó illatú. Soha nem hagyott mèg cserben, még nyáron a kánikulában sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

mangoo93

2015. november 24.

Az illata fogott meg főként, igazán az tart még mindig foglyaként.
Bírja a gyűrődést, én pedig vele a hétköznapokat.
Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Az illata fogott meg főként, igazán az tart még mindig foglyaként.
Bírja a gyűrődést, én pedig vele a hétköznapokat.
Mindenkinek ajánlom :)

Eira

2015. november 15.

Régóta használom, nagyon szeretem. Kellemes az illata viszont én a deo párjával együtt használom mert eléggé izzadós vagyok, így viszont tökéletes a védelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

siss

2015. szeptember 26.

Jó illata van és ha nyugiban vagyok akkor a hatása is az.(ez a legritkább)
De mihelyt megizzadok,azzal már nem tud mit kezdeni és felülkerekedik a kellemetlen izzadságbuké.
Ami meg totálisan elrontja,hogy pocsék szilikonolajos-dezodoros foltot hagy a ruhákon,hiába hagyom megszáradni,ha megizzadok már fel is oldja és ott a zsíros folt. Ráadásul nem igazán jön ki mosással és látványos marad.Itthoni ruháknál még elmenne,de a felkapós ruháimat nem hagyom kinyíratni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Jó illata van és ha nyugiban vagyok akkor a hatása is az.(ez a legritkább)

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2