Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
siss

2015. szeptember 26.

Jó illata van és ha nyugiban vagyok akkor a hatása is az.(ez a legritkább)
De mihelyt megizzadok,azzal már nem tud mit kezdeni és felülkerekedik a kellemetlen izzadságbuké.
Ami meg totálisan elrontja,hogy pocsék szilikonolajos-dezodoros foltot hagy a ruhákon,hiába hagyom megszáradni,ha megizzadok már fel is oldja és ott a zsíros folt. Ráadásul nem igazán jön ki mosással és látványos marad.Itthoni ruháknál még elmenne,de a felkapós ruháimat nem hagyom kinyíratni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Jó illata van és ha nyugiban vagyok akkor a hatása is az.(ez a legritkább)

egeresi47

2015. szeptember 14.

Nekem nagyon tetszik, jó az illata, és nekem aki eléggé izzadós, bevált ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Nekem nagyon tetszik, jó az illata, és nekem aki eléggé izzadós, bevált ;)

Ygritte

2015. július 30.

Imádom!Ettől tényleg nem izzadok és ami a legfontosabb nem viszket tőle a hónaljam.Az illata szuper,friss reggel jól esik ez az illat de csak felkenéskor érződik, a parfümmel nem keveredik.Viszont vigyázni kell vele,mindig hamarabb kenem fel így nem hagy foltot a ruhán,de ha már megtörtént a baj ez nálam előfordul ugyanis legtöbbször fekete ruhákat hordok könnyen leszedhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

HontiAgi

2015. július 30.

Szegénykét megvettem az efottra, mert praktikusabb mint a fújós deo, de nem bírta a sátor klímáját, egy picit megolvadt és megdőlt oldalra, de ettől ugyanolyan jól használható. :D Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

bokorbogi93

2015. július 1.

Kösziii a Dove. Ez a kedvenc deóm. Imádom :D
nem leszek tőle büdi,nem hagy foltot a ruhán.jó az illata megy a 5 csillag sőt 6ot is adnék neki ha lehetne :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Kösziii a Dove. Ez a kedvenc deóm. Imádom :D

Krisz78

2015. június 29.

25 év Nivea golyós deo után most vmi másra vágytam. Eddig nem szerettem az ilyen stifteket,mert kenéskor apró darabok váltak le belőle. Ebből szerencsére nem.Nagyon kellemes,visszafogott,friss illata van. Könnyen kenhető,viszonylag hamar beszívódik,de sietős (azonnal felöltözős) reggeleken nem szerencsés használni,mert a ruhámon viszontlátom. Amúgy nagyon hatásos,egyáltalán nem izzadok vele és még este is érzem az illatát. Frissss! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

MissKB

2015. június 23.

Teljesen véletlen esett a választásom erre a deora. Általában Nivea golyós dezodort vagy sprayt használok, de azt ugye nem nagyon lehet felvinni a repülőre, így kellett egy olyan, amibe nem kötnek bele. Azt javasolták, hogy válasszak stiftet. Jó néhányat megszagoltam és ennek tetszett a leginkább az illata. Olyan kellemes, friss. Bármikor használom mindig olyan érzésem van, hogy épp most léptem ki a zuhany alól. És rettenetesen hatékony, tényleg nem izzadok tőle. Szóval szuper :) Egyetlen hátránya, hogy mindig nyomot hagy a ruháimon (és néha fürdéskor alig tudom lemosni magamról...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

hena

2015. június 18.

Up. Tegnap busz után rohanós, állásinterjús napom volt, plusz utána még munkába is vissza kellett mennem, úgyhogy tényleg volt mit kibírnia, de nagyon jól teljesített. Azóta is csodájára járok ennek a deonak, drogériás termékek közül messze a legjobb.

Tesztelem már egy ideje ebben a melegben, és tényleg működik! Az illata kellemes, friss érzésem van tőle, de nem annyira erős, hogy a parfümöm illatával keveredjen. Nem irritálja a bőrömet sem, nekem eddig a ruhán sem hagyott foltot. Újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

PiciBrigii

2015. június 16.

Finom uborkás illat, és olyan friss érzést ad.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

Finom uborkás illat, és olyan friss érzést ad.. :)

Nicolett022

2015. május 16.

Eléggé izzadós vagyok és eddig semmi nem használt, ezért már úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Nem bántam meg, nagyon jó illata van, és mióta ezt használom, nem izzadok annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2