Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ancymancy

2015. február 27.

És ezt is imádom <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

És ezt is imádom <3

cioccolata

2015. január 27.

Öröm és boldogság. Jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Öröm és boldogság. Jól működik.

kiskacsa86

2014. november 9.

imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

imádom

Ingi

2014. november 1.

Hihetetlen, de bevált! Pedig iszonyú izzadós vagyok, még csak meleg sem kell hozzá és máris ott a folt+szagok... találomra végigszaglásztam a kínálatot, és megtetszett az illata. Nem gondoltam volna, hogy még használni is fog! :) Remélem nem szokik hozzá a bőrőm...
5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

5*!!

b.lanka

2014. október 19.

sajnos az izzadást nem gátolja meg 100%osan de legalább nem leszek büdös és kellemes az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

PBetti

2014. október 17.

Az eddigi legjobb izzadásgátlóm.Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Az eddigi legjobb izzadásgátlóm.Nagyon szeretem az illatát.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Anno találomra vettem, de nem bántam meg. Jó kis krémes deo, finom uborka illattal. Ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

candus

2014. augusztus 31.

Ez tényleg egy jó izzadsággátló termék. Reggel felkenem, rohangálok egész nap a városban, es estére is ugyanolyan friss es üde marad a honaljam. Persze az illata is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

clau1708

2014. június 4.

Az illata miatt ez a kedvencem :) a tartossaga szerintem eleg jo. Az izzadast nem gatolja teljesen viszont friss illatu maradok egesz nap ami szerintem eleg jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

piskótatészta

2014. június 1.

Azon kevés deo közé tartozik,ami bevált. A friss illata miatt főleg nyáron szoktam visszatérni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2