Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Démonka91

2014. március 20.

Egész nap érzem az illatát,amit nagyon szeretek és kiváló izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Egész nap érzem az illatát,amit nagyon szeretek és kiváló izzadásgátló.

zsofitth

2014. március 15.

Nagyon szeretem!!!!! Reggel felkenem a hónaljamra, és még este is érzem azt az eszméletlen jó és friss illatot amit ez a dezodor ad. Mindenkinek csak ajánlani tudom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

sabrirory

2014. január 14.

Tetszik az illata, ugyan olyan, mint a szappanjáé. Nem vagyok erősen izzadós hónaljban, tehát nekem teljesen bevált. Kb. 500 Ft-ért vettem még pár hónapja Tescoban. Nekem teljesen megérte, de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 14.

azoszlardori

2014. január 11.

Sajnos nagyon izzadós vagyok. Nagyon sok dolgot kipróbáltam, de nem igazán segített semmi sem. A nedves foltokat ez sem szüntette meg nálam, de az isteni illata egész nap kitart és ezért nagyon hálás vagyok. Eddig ez az egyetlen, ami bírja a gyűrődést (a rózsaszín secret a másik, de annak nem ilyen megbízható a teljesítménye és borzalmas fehér foltokat hagy). Azért felváltva használom más dezodorokkal (várok a teljes izzadásgátlás csodájára), hogy ne "szokja meg" a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Tinc

2014. január 10.

Sok kísérletezgetés után, ez maradt a kedvencem! :) Szeretem az illatát, ami friss és kellemes. Jó szolgálatot tesz a meleg időben is. Ami miatt nem öt csillagos, az egyedül az alumínium tartalma. Olyan szuper lenne, ha lenne belőle mentes változat is!!!
Sokadszorra veszem újra és jó szívvel ajánlom másoknak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Sokadszorra veszem újra és jó szívvel ajánlom másoknak is. :)

Lexiiii

2013. november 3.

Hatalmas kedvenc! Az illata és a hatékonysága is nagyszerű! Nagyon-Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

berka

2013. október 27.

Eddig talán ez a legjobb, az illat és hatékonyság alapján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Eddig talán ez a legjobb, az illat és hatékonyság alapján!

Lunita

A befutó stiftes. :)
Szó szerint,mert még sokszor több napig is hat (nekem legalábbis).
Rohangáláshoz ez kell. Ubis illatú,nem irritál, és tényleg jó.
Most akciós is volt,ahogy bejöttek a legújabb félék,úgyhogy vettem tartalékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

A befutó stiftes. :)
Szó szerint,mert még sokszor több napig is hat (nekem legalábbis).
Rohangáláshoz ez kell. Ubis illatú,nem irritál, és tényleg jó.
Most akciós is volt,ahogy bejöttek a legújabb félék,úgyhogy vettem tartalékot.

Laura19

2013. szeptember 8.

Ajándék volt, magamtól nem vettem volna meg. Az illata nem túl jó. Legalábbis a fújósé jobb. Emellet alumíniumos és elég hatástalan. Nekem csak a fújósak váltak be. :|

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem ő eddig a legjobb. :) Nap végén is nagyon jó illatom van. Sokáig vadásztam egy hatékony deóra, és végre meg találtam, nagyon szeretem !! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2