Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem ő eddig a legjobb. :) Nap végén is nagyon jó illatom van. Sokáig vadásztam egy hatékony deóra, és végre meg találtam, nagyon szeretem !! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

mymakeupcakes

2013. augusztus 14.

Az illata nagyon finom, és maga a termék is hatékony, de az, hogy nyomot hagy a ruhán 2013-ban, nekem kicsit retro-feeling, úgyhogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

hagicica20

2013. június 13.

Kellemesen finom illat, nem nyomja el a parfüm illatát. Jól megszolgálja a nyári 40 fokos kánikulát is. Nekem tetszett, de mégse vettem újra, mert egy kis hibája mégis van. Enyhén morzsálódik ha nem selymesen sima a hónaljam. :( Ugyhogy csak 4* adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Eszter a panda

2013. június 13.

Kellemes az illata, ezért kap 2 csillagot, egyébként nekem nem vált be. :/

Kellemes az illata, ezért kap 2 csillagot, egyébként nekem nem vált be. :/

Morpheus

2013. május 18.

Már régóta használom és eddig bevált. Eléggé pörgős melóm van, de még nyáron a forróságban is nagyon jól bírja. Az illata kellemes, nem túl intenzív. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Christy

2013. május 15.

nagyon jó illata van, egyenlőre bevált a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

nagyon jó illata van, egyenlőre bevált a hatása is.

riskababa

2013. február 28.

Nekem nagyon nem jött be! Az illata az egyetlen pozitívum. Ha felkenem, összegyűlik egy csíkban, foltot hagy a ruhán.. ráadásul a nap végére izzadságszaggal kevert uborka illatom volt... bleee!:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

thefumehead

2013. február 26.

A legjobb dezodor, meg a nagy nyari hoseget es az edzeseket is kibirja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

A legjobb dezodor, meg a nagy nyari hoseget es az edzeseket is kibirja!

nikus23

2013. január 13.

Nekem bevalt, az illata szerintem nagyon es hatasos is, eleg sokaig meg volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Nekem bevalt, az illata szerintem nagyon es hatasos is, eleg sokaig meg volt.

Kitty127

2013. január 3.

Évek óta ezt használom és nekem bevált. Kellemes illat és még nyáron sem hagyott cserben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2