Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Feino

2018. december 1.

Kifejezetten keresem az olyam dezodorokat amiknek új illatuk van, nem a szokványos "krém" illatuk. A kedvencem hónapok óta. Frissítő, üde illata van. Nekem nem hagy nyomot és a nap végén is ugyanúgy jó illatom van. Semmi más dezodor nem vált még be ennyire!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

SimonO

2018. november 22.

Illata kellemes, megtetszett, de hétköznapra vagy egy mozgalmasabb napra nem vetném be, helyette itthon ülős napokon használom. A pólókon ugyanúgy fehér nyomott hagyott, ha nem vártam meg, hogy a bőrre száradjon, de ebben nem különbözik az általam eddig kipróbált stiftektől, de nem tudja felülmúlni őket izzadsággátlás terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

tátombák

2018. október 17.

Tetszik a körtés kozmetikum ötlete, sikerült jól összehozni. Kicsit fanyarkás, de nagyon kellemes, szívesen szagolgatom magamon. Sokáig érződik, de őszintén szólva nem próbáltam éles helyzetben az izzadásgátló hatását.
Repülne neki az 5 csillag, de azt tapasztaltam, hogy foltos, kukacos lesz nem sokkal felkenés után. Ez ilyen kategóriában, ahol a Dove játszik, már gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Mona0404

2018. szeptember 14.

Nagyon jó illata van és én azt sem vettem észre hogy csak pár óráig bírná :) nekem olyan mint az összes többi stiftes. Jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pannafuresz

2018. szeptember 11.

Az illata nagyon tetszik, én szeretem a Dove stifteket. Ez a mostani kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Az illata nagyon tetszik, én szeretem a Dove stifteket. Ez a mostani kedvencem.

boszimail

2018. augusztus 21.

Nagyon jó az illata, nem az a megszokott "stift" illat, viszont sajnos nem olyan tartós :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

fdorottya

2018. augusztus 21.

Soha többet kategória. Semmit nem ér rajtam. Illata sem tetszik. Ruhát nagyon-nagyon megfogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Bettu

2018. augusztus 3.

Nyaralás alkalmával hozta el anyukám, ott próbáltam ki. Nagyon jó illata van és hatásos is. Beruházok egyre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nicu

2018. július 28.

Finom, nem túl erős illata van. Sajnos melegben pár óránál tovább nem tart a hatása, újra kell kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

strauszkinga

2018. június 21.

Sokszor újravettem, szeretem az illatát, izzadásgátlásban és a kellemetlen szagok megelőzésében tökéletes, mi kellhet még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8