Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Kakao

2017. december 12.

Erre vártam! Végre! Imádom! Hiper szuper krémes és szuper jó illata van. Egyáltalán nem ragadok tőle, és megse izzadok. Már a 3. "tubussal" használok belőle. Gyorsan elfogy, mivel egy nap 2× biztos használom❤
🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

🌟🌟🌟🌟🌟

ancsika678

2017. november 21.

Végre egy új, nem megszokott illat! Izzadásgátló hatása nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Végre egy új, nem megszokott illat! Izzadásgátló hatása nekem tökéletes.

pillepocok

2017. november 12.

Nagyon finom fanyar körte illata van. Évekig csak a fújós dezodorok váltak be, de elegem lett abból, hogy folyton szellőztetni kell utána... Úgyhogy vettem egy ilyet, és nagyon tetszik, kitart a nap végéig az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

juditjanka

2017. november 3.

A tusi utáni lelkesedést követően vettem meg. Az aluminium gondolata nem tetszett, ezer éve mentest használok, de az illat meggyőzött. Már szeptemberben vettem, amikor nem voltak nagy melegek és amúgy se vagyok túl izzadós, de borzalom volt. Éreztem, hogy nem az igazi a hatása, de egy aránylag fontos eseményen nagyon kellemetlen volt, hogy a dezodorom konkrétan semmit nem ér, és hát nagyon rosszul éreztem tőle magam. Kukában landolt, amint hazaértem. Ennél azért jóval többet kellene bírnia. A legbénább, sokak szerint semmit nem érő, olcsó natúr deók is jobban teljesítenek ennél. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

HFanni22

2017. október 30.

Rajtam az illata nagyon sokáig érezhető. Elképesztően szeretem! Már másodszorra vettem újra! Nekem nagyon érzékeny bőröm van, nyugtatja, nincs irritált érzésem. Próbálgattam utána más dezodorokat, de hamar visszatértem ehhez. 5* :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

barbusus93

2017. október 26.

Rémálom. Egyszerűen a fújós változata után ez az első szó, amire gondolok. A ruháimat iszonyatosan befogta, ráadásul a hatása és az illata maximum pár óráig érezhető. Csak azért nem adok 1*-ot, mert nagyon szeretem a fújós változatát és az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

katica22

2017. október 15.

Kedvenc dezodorom. Imádom az illatát egyszerűen imádom, nem szabad belőle sokat felkenni mert megfogja a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

dizabella01

2017. augusztus 18.

Nagyon finom az illata, nem tolakodó, de nap végén is érezhető.
Jól véd az izzadás ellen, a szagokat kordában tartja, ugyanígy a nedvességet is.
Egyetlen problémám vele az, hogy napközben ha felemelem a hónaljam, fehér dezodor szemcsék csoportja üdvözöl, ami elég elrettentő látvány. Ja és még hozzátenném azt, hogy a kupakja nagyon nehezen jön le, csúszkál rajta a kezem, háromszor kell próbálkoznom, mire végül sikerül kinyitni. Viszont ezek ellenére nagyon jó termék, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Nagyon finom az illata, nem tolakodó, de nap végén is érezhető.

Ophelia

2017. augusztus 16.

Nekem a körte egyet jelent az ősszel, azért vettem meg, mert már azt várom. 😀 nagyon tetszik az illata, egész tartós is. A hatásával elégedett vagyok, bár pörgős napok végére feladja a küzdelmet. Sajnos a ruháimat is megfogja nagyon,de összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Kendralinx

2017. augusztus 15.

Nekem tetszik a nyárias illat. kicsit inkább dinnyés illatra hajaz citrommal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nekem tetszik a nyárias illat. kicsit inkább dinnyés illatra hajaz citrommal

Antioxidánsok: BHT