Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Petra0725

2017. június 7.

Igazán kellemes illata van és eléggé tartós. Nyári izzasztó melegben is tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Cukiduda

2017. május 30.

Tegnap vettem le a polcról az utolsó stiftet, szóval sokan szerethetik. (vagy nem töltik rendesen a polcokat)
Mindenesetre, ami vicces, hogy rajtam egy az egyben Hermés-Jour d'Hermés illata van. Kíváncsiságból ugyanis húztam egy csíkot a stifttel az alkalomra, megszimatoltam és csodálkoztam.
Mindenesetre az izzadásgátló hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de ha hozza a szokásos Dove minőséget, akkor nem lesz gond. Megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Dana1983

2017. május 27.

Minden rendben ezzel a termékkel, teszi a dolgát és az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Minden rendben ezzel a termékkel, teszi a dolgát és az illata isteni!

Theodora

2017. május 22.

Nagyon tuti az illata, csak ezért vettem meg, meg mert régen használtam sokat a Dove stiftjét és nem volt vele gondom, csak meguntam. Teljesen jól működik, mondjuk amúgy sem vagyok egy nagy izzadós, de azért edzések végére már nem friss körte illatú, de azért bírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

matine91

2017. május 5.

Sajnos kulfoldon meg nem talalkoztam vele, viszont amikor hazalatogattam, akkor alaposan feltankoltam beloluk. Egyik nap a munkahelyemen elbambultam, majd megcsapott egy isteni illat es nem tudtam rajonni mi lehet az. Hat ez volt az, valami hihetetlen milyen jo. Annyira udito, annyira friss, brutal tartos, eletem vegeig kepes lennek ezt kenni/fujni magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Terhességem alatt és szülés óta is tart a szagérzékenység nálam. Régi kedvenc Dove darabjaimat se tudom használni, de ennek az illata szuper és hozza a megszokott minőséget. Remélem, hogy sokáig lesz forgalomban!
Rossmannban most akciós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Rossmannban most akciós!

Babooca

2017. április 14.

Sosem szerettem a Dove deókat, de ennek az illata nagyon megfogott. A hatása nem olyan jó, mint a Rexonámnak, de elnéző vagyok a vidám, tavaszias illata miatt. Glamour-napokon be is táraztam belőle. Hideg időben ebben sem csalódtam, 20 fok fölött viszont muszáj hanyagolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

MrsWolf

2017. április 6.

Mennyei illatú, teszi a dolgát, imádom :) Végre valami különleges illat ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Mennyei illatú, teszi a dolgát, imádom :) Végre valami különleges illat ;)

Mentafagyi

2017. március 27.

A golyós mellé ezt is megvettem, és nagyon szuper, pedig nem vagyok oda a Dove dezodorokért. Finom, vidám az illata. A hosszú napokat és a bulikat is jól bírja, a nap végére jó illatom marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Bebek

2017. március 11.

Nem szeretem a stifteket, de mivel fújós nem volt, bedobtam ezt a kosaramba. Persze, azóta beszereztem a fújósat és a tusfürdőt is.
Szerintem szuper. Nem hagy foltot a ruha hónalj részén. A fehér csíkokat passzolom, én először mindig felveszem a fölsőmet és utána kenem / fújom be magam dezodorral.
Reggel 6-tól este 7-8-ig simán bírja, bár majd nyárra kíváncsi leszek. Az munkahelyemen 25 fok van, abban nagyon jól teljesít.
Borotválás után sem irritál. Szóval nekem semmi bajom vele.
Az illata sajnos nem nagyon érezhető, de nem baj. Kellemes, tényleg gyümis-körtés, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Borotválás után sem irritál. Szóval nekem semmi bajom vele.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8