Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Bebek

2017. március 11.

Nem szeretem a stifteket, de mivel fújós nem volt, bedobtam ezt a kosaramba. Persze, azóta beszereztem a fújósat és a tusfürdőt is.
Szerintem szuper. Nem hagy foltot a ruha hónalj részén. A fehér csíkokat passzolom, én először mindig felveszem a fölsőmet és utána kenem / fújom be magam dezodorral.
Reggel 6-tól este 7-8-ig simán bírja, bár majd nyárra kíváncsi leszek. Az munkahelyemen 25 fok van, abban nagyon jól teljesít.
Borotválás után sem irritál. Szóval nekem semmi bajom vele.
Az illata sajnos nem nagyon érezhető, de nem baj. Kellemes, tényleg gyümis-körtés, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Borotválás után sem irritál. Szóval nekem semmi bajom vele.

vl

2017. március 8.

Elsőre fura volt az illat. Mármint nem maga az illat, mert az igazából nagyon tetszik, hanem az, hogy a hónaljamra ilyen illatú motyót kenjek. Amikor néha megcsapott az illat, rá is csodálkoztam, hogy ez meg mi, aztán elmosolyodtam, mert rájöttem, hogy a stiftet érzem. Aztán rájöttem, hogy jó lesz ez, ahogy az első hozzászóló írta, ez egy vidám illat. Kellett ez már így tél végén... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Ponyshop

2017. március 5.

Nagyon szeretem a Dove deo stiftjeit, nekem sokkal jobban bevált, mint bármilyen más golyós dezodor. Lassan aktuálissá vált az utánpótlás, nagyon megörültem ennek az újnak, amikor megláttam a polcon (mert csodás színe van a kupakjának :D). Az illata nagyon kellemes, édes, ugyanakkor van benne valami frissesség. Az állaga... az meg olyan, mint a többinek: pont jól kenhető, nem ragad, szóval szuper, na. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Zsoki93

2017. február 28.

Ma vettem először, és imádom <3 fantasztikus illata van, biztos hogy jó barátok leszünk :) Alapjáraton szeretem a Dove termékeit, illetve csak ezeket a stifteket, kedvenceim még a sima kék kupakos illetve a powder soft mennyei. Ebben az illatkombinációban mondjuk tuti kipróbálom a tusfürdőt is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Ev258

2017. február 8.

Valami hihetetlenül jó illata van. Fura dolog az, mikor az ember megemeli a kezét, és kedve támad szagolgatni a hónalját...:DDD Számomra annyira "vidám" illat. És a dolgát is maximálisan teszi. Az előző dezodoromhoz már hozzászokott a testem, ezért vettem újat. Jó döntés volt ezt választani. :) Egy darabig egészen biztos, hogy csak ezt fogom venni.

És itt láttam, hogy ugyanilyen illatú tusfürdő is van. Ha megegyező az illata ezzel, akkor tuti olyat is be fogok szerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8