Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. június 27.

Kategória:   Testápolók

Gonoszboszy

2012. március 13.

Tipikus nyári testápoló, aminek jó az állaga is. Télen nem elég zsíros, de szép nyári emlékeket ébreszt. :) A tusfürdőjével együtt a legjobb. Nyárra tökéletes, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

trix

2012. március 6.

Nyárra tökéletes a száraz bőrömnek,viszont ilyen hideg időben kevés.Könnyen beszívja a bőröm,nem zsíros,finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

reaglamour

2012. március 1.

Hát nemtudom, hogy csak én vagyok e valamilyen összetevőjére allergiás vagy valami más probléma van, de iszonyatosan égett tőle a bőröm miután bekentem magam vele. Eddig sosem tapasztaltam ilyet, pedig sok terméket használtam már, és tudtommal nem vagyok allergiás semmire. Lehet hogy erre mégis...
Mindig le kellett fürdenem utána mégegyszer és lemosnom magamról, mert nem bírtam elviselni. Úgyhogy számomra abszolút pénzkidobás volt.. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

JJ

2012. február 23.

Kedvenc. Imádom! Főleg nyáron. Hűsíti a bőröm, imádom az illatát, nagyon szuper! Normál bőröm van, jól viselkedik rajta, öröm szétkenni, beszívódik gyorsan, nem zsíros, frissít A+++++++++++++++++++++++++

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

coramie

2012. február 20.

Borzalmasan mű, mesterkélt uborka-illata van, iszonyodom tőle :-S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

Borzalmasan mű, mesterkélt uborka-illata van, iszonyodom tőle :-S

Krisz

2012. február 9.

Igazi nyári illat, felkenés után még nagyon sokáig érződik, viszont egy idő után totál "bebüdösödik" a bőrön, párszor már megjártam vele :( kellemetlen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

cingarela

2012. február 8.

Imádom az illatát, nyáron kötelező darab lesz nálam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 8.

Imádom az illatát, nyáron kötelező darab lesz nálam!:)

arminacska

2012. február 6.

Nem szerettem... normál bőrre van, nekem meg extra száraz. Nem ápolt semmit Nekem, és ezek az összetevők!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

nettike

2012. január 10.

Jó testápoló ,hamar beszívódik de az illata nem jön be .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Jó testápoló ,hamar beszívódik de az illata nem jön be .

Macska

2012. január 7.

Nem bírta a bőröm, kipattogtam tőle :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Nem bírta a bőröm, kipattogtam tőle :S

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak