Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. június 27.

Kategória:   Testápolók

Nefertiti

2012. január 6.

Kellemes illat, konyen beszivodik, jol hidratal! kell ennel tobb? :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Kellemes illat, konyen beszivodik, jol hidratal! kell ennel tobb? :P

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Könnyen beszívódik, kellemes az illata, könnyű eloszlatni. Puha lesz tőle a bőröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

málnamánia

2011. december 10.

Igen jó kis testápoló. Hamar beszívódik, jól hidratál, jó illata van. Az én bőrömet is kicsit hűsítette,de nem vitte túlzásba. :) Az összetevői annyira nem tetszenek,de lehet újra fogom vásárolni...egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

szaniblue

2011. december 9.

Szerintem nagyon jó illata van. Egész jól hidratál. Én azt nem szeretem benne, hogy hűsít. Mindig úgy fázok tőle. xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

keresztesivett

2011. október 26.

Büdösebb testápolóval még nem találkoztam és nem hidratál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 26.

Büdösebb testápolóval még nem találkoztam és nem hidratál

kodina

2011. október 26.

Átlagos krém, viszont az illatáért szeretem nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

Átlagos krém, viszont az illatáért szeretem nagyon!!!

Krikri

2011. október 18.

Nem épp a legjobban hidratáló Dove testápoló, de nyáron nekem pont megtette. A melegben leírhatatlanul jól hűsített, naponta többször is használtam, így a hidratáltságot is nyújtotta. Télre kifejezetten nem ajánlom, mert megfagy az ember tőle. Jövő nyárra is beszerzek majd egyet, nálam alapdarab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

Monee

2011. október 17.

Számomra ez a legjobb Dove testápoló :) Próbálkoztam más testápolókkal is, de mindig visszatértem hozzá. Gyorsan felszívódik, isteni az illata, hűsít, ami nyáron nagyon kellemes . Én mondjuk mazochista módon télen is használom, pedig nagyon tudok fázni :) Nálam 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 17.

Kandi

2011. október 13.

Nagyon kellemes testápoló, jól hidratál, hamar beszívódik( nem úgy mint a legtöbb Dove) és valóban frissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Imádom az illatát! Könnyű krém állaga van, de sajnos már nem látom sehol :( valószínűleg megszűnt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak