Dove

Ár:   1197 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1197 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pumpkinpie, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1197 Ft

Ebben a termékben a krémes hab, az aromás illat és a Dove gazdagon ápoló 1/4 rész hidratálókrém tartalma ötvöződik. És az eredmény? Egy varázslatosan kényeztető fürdő élménye és gondosan ápolt, selymes bőr.

Ár: 1197 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

ladkler

2015. június 16.

Párom használja a fürdővizéhez :) Nagyon szereti. Finom az illata, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Párom használja a fürdővizéhez :) Nagyon szereti. Finom az illata, jól habzik.

kessi91

2015. május 3.

Nagyon szeretem! Isteni illat, totál relax üzemmód. Krémes, habos, tiszta illat... a kedvenc habfürdőm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

La-Fee

2015. március 24.

Nagyon finom illata van, és kellemesen nagy habja. Krémes, nem szárít, nem túl édes, nem túl virágos. Tehát pont olyan, amit nem unok meg töményen sem! Habfürdök felénél már hidegrázást kapok az illatuktól, ennél nem.

Friss: De ezt is meguntam hamarabb, mint gondoltam.. :)
Ami már tinikorom óta tetszik, azok az illóolajok és tengeri só keveréke fürdők. Az megunhatatlan. Olaj és só. Csak abban nincs hab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Friss: De ezt is meguntam hamarabb, mint gondoltam.. :)

kova

2015. március 8.

Szeretem a hagyományos krémes illatát, viszont néha úgy érzem, hogy ragadok tőle. Viszont a tusfürdő párjától még jobban, szóval ezt szoktam tusfürdőként használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

hera96

2014. július 24.

jól hidratál, de az illatáért nem vagyok oda, bár lehet hogy csak meguntam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

jól hidratál, de az illatáért nem vagyok oda, bár lehet hogy csak meguntam

Rure90

2014. május 27.

Nekem ez az eredeti Dove-illat. Nincs vele különösebb bajom, egy idő után viszont unalmas az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Vaslady

2013. október 10.

Én is elégedett vagyok vele,nagyon finom illata van,még parfüm se kell utánna....
Volt már hogy vele zuhanyoztam,utánna jöttek hozzám ismerősök,és megdicsértek,milyen finom illatom van.
Elégedett vagyok vele,és ajánlom mindenkinek a próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Elégedett vagyok vele,és ajánlom mindenkinek a próbát.

bandita

2013. június 20.

Nem vagyok a márka feltétlen híve, mert túl erős, jellegzetes illatúak a fürdőtermékeik, és folyton érzek valami lemoshatatlan selymes, zsíros réteget leöblítés után. A tusfürdőik intim tájon irritálnak, de lehet, hogy ez csak az én személyes problémám, mindenesetre inkább kerülöm a Dove fürdőszereit.
Azonban még karácsonyra kaptam egy ilyen habfürdőt, és gondoltam, kézmosónak elhasználom.
Nagyon-nagyon kellemes meglepit okozott ez a termék nekem. A kézbőrt valóban nem szárította ki, de emellett a konyhai hagymával, fokhagymával való "mürkölés" szagélményét teljesen eltüntette a kézbőrről. Ezen felbuzdulva, egyik nap, egy gyengébben muzsikáló dezodorom előtt ezzel mostam le a hónaljamat, és kénytelen vagyok öt csillaggal meghálálni ezt az élményt.

Dezodor előtt használva egész napos hatékonyságot tapasztalok minden olyan deómnál, amit már télre készültem elspájzolni, annyira durván bűzlöttem mellettük.
Így aztán új értelmet nyert számomra az alumentes deók után való futkorászás is, mert ha ezzel a fürdőszerrel kombinálom, akkor talán van még remény egy kivénhedt görény számára is, így nyáron. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

rosa.love

2012. november 19.

Szeretem <3 nagyon tiszta, egyszerű illata van, jó érzés fürdeni benne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 19.

Szeretem <3 nagyon tiszta, egyszerű illata van, jó érzés fürdeni benne!