Dove

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálást biztosít a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

eszti87

2016. január 4.

Nekem a legkevésbé sem vált be ez a termék :( Voltak korábban egész jó Dove testápolóim, hasonló érzetet és hidratálást vártam ettől is, de sajnos nem jött be.

Nyárra vettem, ezért először örültem, hogy könnyű állagú, de az én bőrömet abszolút nem hidratálta. Az állaga híg, gyorsan beszívódik - egy nyári testápolónál ez lényeges szempont. A testápolók hatékonyságát mindig a vádlimon tesztelgetem, mert ott télen-nyáron száraz a bőröm. Télen kókuszolaj, shea vaj, kakaóvaj és egyéb zsíros-olajos krémek szoktak rá működni, nyáron viszont egy lightosabb testápoló is meg szokta tenni. Namármost, ez a testápoló mintha semmit se tett volna a száraz bőrömmel, kénytelen voltam "téli", nehezebb krémet használni rá.

Azóta is várom, hogy elfogyjon, a többi Dove testápolóhoz képest nekem csalódás volt ez a termék :(

A 3 csillagot azért kapja, mert akinek normál bőre van és nyári testápolót keres, annak jó lehet. Plusz jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

SzAdri90

2015. október 26.

Egész jó kis testápoló. Hígnak híg, de így könnyebb elkenni. Télire nekem kevés lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

AmandaAnonymus

2015. október 13.

Nem csak az arcomon kombinált a bőröm, ezért ez a krém nekem való. Elég folyós, amit én szeretek benne, mert egyenletesen el tudom oszlatni, ahol nagyon száraz, oda plusz réteget is kenek. Kellemes az illata is, bár picit erős. Eddig ez az egyetlen testápoló, ami nem kéz- és lábkrémként végzi nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

fleur83

2015. szeptember 3.

Száraz a bőröm de nem bírom a tömény krémeket. Ennek az állaga elég könnyű és kellően hidratál is. Az illata is finom. Télen lehet nem lesz elég esetleg reggel ha nincs idő megvárni míg beszívódik egy testvaj és fel kell rángatni a farmert 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

dandy

2015. augusztus 24.

Egy időben sokat elhasználtam belőle, ma már nem értem miért, talán az illata miatt, az nagyon jó. Amúgy nagyon híg és nem túl jól hidratál, egy idő után már nyáron is kevés volt. Már nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

bokorbogi93

2015. július 1.

Anyukámtól kaptam kettőt összecsomagolva. Szuper termék.Nyáron nekem tökéletes. Jól hidratál, télen kevés lenne nekem. A melegbe nem is bírok ennél testesebb krémeket használni. Pillanatok alatt beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Lilluli

2015. május 11.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Valóban nagyon híg, ami nekem fura volt, de mégis bejött, sokkal jobban eloszlatható ezáltal. Az illata elég semleges, ami szintén bejön nekem, nem szeretem a túlillatosított testápolókat, az illatot a parfümtől várom. Csodaszernek azért nem mondanám, így 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

PurpleShine

2015. május 5.

Jól hidratál, ugyan azt teszi mint a kézkrém változata. Leginkább az utóbbi pótlására vettem, hogy legyen egy kicsit nagyobb kiszerelésben. Eddig ez a legjobb testápoló, amit kipróbáltam. Bár az összetevők nem valami szépek és paraben is van benne, ennek ellenére a végeredmény meggyőzött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

katagali92

2014. december 3.

Egyszerűen csodás! Első használatkor az egész tenyerem krémes lett, mert jól megnyomtam a flakont, arra számítva hogy olyan, mint a többi társa. Meglepően híg, viszont ennek köszönhetően jobban eloszlatható a bőrön, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Én még az arcomra is ezt használom, az összes eddig általam kipróbált arckrémet lepipálja. :) (Nem lesz tőle pattanásos az arcom, mint a többitől...) Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

b.niki_87

2014. november 7.

Elsőre szokatlanul híg, egész gyorsan beszívódik, nincs utána ragacsos érzés, de mégis hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak