Dove

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálást biztosít a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sziszkot

2014. október 30.

A testápolót közösen használom párommal. Ő nem hajlandó csak olyan testápolót használni, aminek nincs illata és azonnal beszívódik. Ez a krém elég jól hidratál, szinte azonnal, inkább folyékony állaga van ami azért jó mert könnyen szét lehet kenni és tényleg azonnal beszívódik. Vízhiányos a bőröm, nekem megfelelő, de lehet hogy a nagyon száraz bőrnek kevés, nem tudom. Mi maradunk ennél a hidratálónál, 900 Ft-ért szoktuk venni a pumpás kiszerelést 1-2 hónapig elég 2 főre. 5ből5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Akciósan jutottam hozzá. Az illata intenzív, de nem éreztem különösebb változást a bőrömön. Ettől a márkától én többet várok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

jns.melinda

2014. július 4.

Nagyon kedvezményesen vettem 4db-ot 300 ft/db-ért kettőt Anyának is adtam. Nem szeretem, hogy szilikon van benne, de hát a csóróság győzött. Jól oszlatható, folyós. Ritkán használok testápolót, mert elég jó állapotú a bőröm, de erre megfelel. Április körül vehettem, az egyik most fogy ki, Anyukám már elhasználta őket. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Milne

2014. február 22.

Pumpás verziója van meg, nem használom naponta, csak amikor igényli a bőröm. Kellemes, könnyű, folyós, nem tolakodó illatú, jól hidratál, egyszóval nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

dory008

2014. január 25.

Könnyű eloszlatni, illata semleges, könnyen beszívódik. Ha este bekenem, másnap reggel nem érződik utána semmi ragacsos, vagy ha felhúzom magamon a nadrágomat, sem érzek semmit (a shea vajas tesójával ellentétben). Hidratálása is ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

mannus93

2013. december 28.

Nagyon szeretem az illatát. Könnyű állagú, hamar beszívódik és még is csodásan hidratál, puhítja és szépíti a bőröm. Elég sokáig érzem magamon az illatát. Nekem ez lehetne a tökéletes testápoló, ha nem tartalmazna ez is veszélyes összetevőket. De ennek ellenére megy az 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

p.dori0724

2013. december 17.

A pumpás változatot sikerült féláron beszereznem.Ezt elhasználom, de nem veszem újra.Nem tetszik az illata, és nekem semmivel sem nyújt többet mint egy átlagos testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

beauté

2013. október 30.

Jó kis testápoló, enyhe, finom illattal. Jól hidratál, könnyen beszívódik. Az átlag testápolóknál folyósabb. Rosszat nem tudok mondani rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

szupiné

2013. október 25.

Szeretem benne, hogy folyós (nekem ez jön be...),az egyszerű illatát, ami meg is marad, hogy tényleg hamar felszívódik és rögtön öltözhetek is, és hogy azt a fura száraz foltot a lábszáramon, ami szeptembertől mindig megjelenik, megszüntette.
Most kaptunk 50%-os dm kupont a pumpás verzióra is, szaladok megvenni, mert úgyis fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

piperepozitív

2013. október 19.

Folyósabb, hígabb, mint a többi Dove testápoló, könnyedebb ápolást is nyújt, melegebb időkre tökéletes. Nagyon könnyen eloszlatható, kevés kell belőle. Extra gyorsan beszívódik, de jól hidratál, nem hagy semmilyen zsíros vagy ragacsos felületet a bőrön. Csak puha, feszes lesz :)
Az illata inkább könnyed tisztaságillat nekem, egyáltalán nem erős vagy émelyítően édes.
Összességében nagyon szeretem, de ha elfogy, már kicsit gazdagabbra váltok télire.
Nagyon száraz bőrűek szintén inkább egy gazdagabb testápolót válasszanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

Nagyon száraz bőrűek szintén inkább egy gazdagabb testápolót válasszanak.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak