Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

kozlokova73

2013. június 4.

Regen volt mar mikor voltam olyan okos,hogy megvettem es hasznalgattam. Most,hogy latom mi van benne,ugy teszek mint ha nem vettem volna eszre semmit. Ez katasztrofa. Ki hiszi,ki nem en ettol folyamatosan izzadtam. Verejtekeztem. Most igy bongeszgettem a Dove termekeket es folfedeztem,hogy ez is itt van. Nem is lenne talan olyan rossz,mert tudom az illata tetszett,surusege jo volt,de en nekem ez nagyon nem volt jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.

macsek0728

2013. április 12.

Éjszakára használtam ezt a krémet, de még így is nagyon zsíros. A párnámon is nyomot hagyott. Igazából nem kedveltem meg, pláne akkor tettem le róla teljesen, amikor utána olvastam, hogy az egyik összetevője kőolajszármazék!(Mineral oil/Paraffinum Liquidum) Szóval köszönöm , de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

hagicica20

2013. március 11.

Amikor megszületett a kisfiam, sehogyan sem találtam elég zsíros krémet az őszi- téli sétákhoz, mígnem megvettem ezt. Igaz márciusban született a kisfiam és csak októberben kezdtem el ezt használni (nem volt már kimondottan pici baba). Nagyon megvagyok vele elégedve, nem fújja ki a szél, nem csípja ki a jeges szél (mert muszaj kimenni hóesésben is szánkózni, stb.) a pofikáját. Immáron 2010óta használjuk és nagyon jól teljesít. A kicsim se panaszkodik az illlatára, mert volt, hogy nem volt itthon ilyen és bizony a helyettesítő krémet letörölte az arcáról. Ugyhogy a kisfiam választása ez. Ár érték arányban kitűnő. Amikor elfogy újra fogjuk vásárolni. (Nyárra tényleg nagyon zsíros.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

sunshinesophia

2013. március 6.

Megvettem a legnagyobbat,mert olcsóbb volt a Niveánál.Hát bár ne tettem volna.. Nekem elég érzékeny az arcbőröm,csípte is mikor felkentem először.Aztán pár nap elteltével száraz piros foltok voltak az arcomon és a szemem körül,húzódott és fájt.Soha többet!Sajnos még mindig van belőle,így kézkrémnek használom de erre se a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Móni-ka

2013. február 3.

Ha károsakat tartalmaz, ha nem, olyan régóta használom (arcra is), hogy lehet hogy a hozzászokásól fakadóan, de napi minimum egyszer használnom kell a kezemre, különben rossz érzésem van. A többi krémezéskor akármelyik másik krém jó. De az igazi ez. Most vettem a legnagyobb dobozosból (250 ml) darabonként 599 Ft-ért kettőt a Rossmannban, mert állítólag megváltozik a csomagolása, és kifutó. Próbáltam átszokni sheavajra, meg mindenfélére, de egyelőre nem sikerült. Az illata nem tetszik hű de nagyon, de ettől függetlenül nagyon jó. Számtalanszor újravettem. Kb. a Niveával van egyszinten, de annak végképp nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

szaboszimonetta93

2013. január 26.

Imádom,főleg kézre,arcra használom.Finom illat,gyors hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Imádom,főleg kézre,arcra használom.Finom illat,gyors hidratálás.

nikus23

2013. január 13.

Szerintem csak kezkremnek jo, arcra nem ajanlom meg ha szaraz is, amugy az illata jo, jobb mint a nivea-nak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Tesa

2013. január 11.

Az egyetlen kézkrém ami használt eddig nálam. Elég volt reggel és este bekenni vele a kezem ami nagy szó, mert gyorsan kiszárad, bezzeg a Nivea, Avon és Oriflame, illetve pár noname amiket eddig próbáltam... semmik sem voltak ehhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

andrej

2013. január 11.

Régebben használtam kézkrémnek, de hamar le is cseréltem. Nem hidratált eléggé, lemosás után inkább szárított.
Az összetevők pedig magukért beszélnek..... :(
Sokkal inkább Nivea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Az összetevők pedig magukért beszélnek..... :(
Sokkal inkább Nivea!

kriszti.07

2012. december 19.

Semmi extra, elhasználtam, de nem hidratál igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Semmi extra, elhasználtam, de nem hidratál igazán.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak