Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

kriszti.07

2012. december 4.

Én szerettem mint hidratáló krém, használtam a kezemre, testápolóként, de néha még az arcomon nagyon száraz területeire is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

zsizsi

2012. szeptember 17.

Hát az összetevőket látva kicsit lanyhult a lelkesedésem. Én most vettem ilyet először és szerintem jobb mint a nivea. Zsíros és tömény krém de a száraz bőrnek tökéletes. Puhává teszi a bőrt és nem lesz utána sokáig zsíros tapintású a bőröm mint a normal nivea krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

csikita

2012. augusztus 9.

Én kézkrémnek használtam csak, de nekem nagyon jól bevált, főleg télen és ősszel. Kb 1 évig elég volt ez a mennyiség, a napokban fogyott el. Nyárra mondjuk eléggé zsíros és nehéz krém, de pl a párom termálvíztől kiszáradt és viszkető lábaira is tökéletes volt:) Nagyon jó kis hidratáló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

tunderilonka

2012. július 2.

Száraz bőrre tényleg nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Száraz bőrre tényleg nagyon jó

Clinique

2012. június 20.

Nagyon sűrű állaga van. Nehezen tudtam elkenni a bőrömön, viszont cserébe nagyon jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Hibiszkusz

2012. május 31.

Régebben ezt használtam amikor nagyon kiszáradt a bőröm télen és már nem tudtam mit kenjek rá. Persze az összetevőit elnézve nem ezt kellett volna.... De akkor még nem foglalkoztam ezzel sajnos.
Testre is és arcra is kentem, mert télen katasztrófa az arcbőröm, és úgy tűnt ez jobb, mint a többi krém volt. Persze egy idő után ez sem használt már semmit. Szerettem az illatát, a sűrű állagát. De már nem venném meg újra. Már odafigyelek mit kenek magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 31.

Málna

2012. május 28.

sajnos nagyon sok benne a méreg:( pedig nagyon szeretem. simán veri a nivea-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

sajnos nagyon sok benne a méreg:( pedig nagyon szeretem. simán veri a nivea-t.

Nusee

2012. április 21.

Az igen mennyi méreg o.O pedig egyszer használtam igaz lábpuhításra, de annak megfelelt úgyis lejártam x)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

bandita

2012. április 14.

Majd meglátod hamarosan az én munkavédelmi kézvédő krémemet, amit tegnap töltöttem fel az oldalra, és akkor kíváncsi leszek a reakciódra, mert ez a termék még mindig jobb, mint az, legalább nem csípte a sebes kezem, amikor használtam régebben. Jó látni ennek az összetevő listáját, a denaturált alkohol kivételével minden benne van, amit kerülnöm kell. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

mokojka

2012. április 14.

Annak ellenére,hogy fullasztóan zsíros,nem táplál,sőt olyan érzésem volt,mintha inkább szárított volna.Furcsa krém...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak