Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

hena

2012. április 8.

Zsíros, nehéz krém. Használat után érezhetően puhább a bőröm, de ez nem tart sokáig..napi többszöri használat mellett is száraz volt a kézfejem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

varga.stella

2012. március 29.

Nem rossz. Én egy időben váltogattam a Niveával. Jól hidratál, de lassan szívódik be. Az illata nekem szintén unalmassá vált (persze nekem nagyon nehéz megfelelni). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

trix

2012. március 12.

Nagyon zsíros,nehezen beszívódó krém.Télen a száraz repedezett kezemre használtam,arra jó volt.Nem szeretem az illatát sem és az összetevői sem szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

reaglamour

2012. március 1.

Nekem annyira tömény, zsíros, hogy még télen sem szeretem. Ha este bekenem, még reggelre is olyan zsíros, akár a kezem, akár az arcom....csak egy kettes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

Csilluska

2012. február 19.

Régebben használtam kézkrémnek, arra jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Régebben használtam kézkrémnek, arra jó volt.

orban.klaudia

2012. február 10.

Nekem nem jött be, és az összetevők sem túl kecsegtetőek, ezért egy gyengusz ketteske...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Edinaaa

2012. február 9.

Nehéz, zsíros krém, épp ezért a téli mínuszokban tökéletes. Az arcomra használom, napközben pedig sokszor bekenem vele a kiszáradt orromat. Illata is tetszik. Én szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

n.eszter92

2012. január 30.

Az én arcbőrömhöz nagyon zsíros. Ha nagyon keveset tettem rá, azt se nagyon szívta be. Máshova nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Edinaaa

2011. november 24.

Zsíros, nehéz krém. Viszont én nagyon szeretem. Az én arcbőröm nagyon száraz, és ebben a hideg időben ez a legjobb rá! Az orromat sokat fújom, emiatt állandóan száraz volt, de mostmár nem! A kezemre is használom néha. Annak ellenére hogy sokan rosszat mondanak róla én szeretem. Maximálisan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

k.greg.buda

2011. október 22.

Nagyon rossz...Reggeli úszóedzés után használtam, és iszonyúan...nem is csípett, hanem mart, de akkor gondoltam biztos legalább ennek az árán jót tesz a bőrnek. Hímlényként nem nagyon érdekelt a dolog még nagy kiszerelésűt is vettem, biztos ami biztos használtam, de aztán észrevétlenül leszoktam róla. Az ösztönös, médiaimmunis agyféltekém úgy döntött, hogy inkább nem használja... Ebből is látszik hogy "jó bornak nem kell reklám", ami szar, csak azt kell agyonreklámozni, ami jó annak meg elég pár reklám is és utána már a fogyasztók ajánlják egymásnak. Egyébként most ilyen kakaóvajas krémet használok, és az jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak