Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

guccigirl

2011. október 16.

Egy kisebb tégelyt dobtam a kosárba valamelyik nap a dm-ben, mondván, hogy jó lesz a táskámba kézkrémnek. De sajnos tévedtem, az én őszi hidegtől kiszáradt bőrömmel semmit nem csinált. Több ilyet nem veszek, visszatérek a megszokott krémemhez, mert nem érte meg beújítani ezzel. Az illatával és az állagával egyébként nincs bajom, de nem szagolgatni vesz az ember lánya egy krémet. Szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Én csak a lábamra, vagy sarkamra használtam, de oda se nagyon szívesen. Nehéz, zsíros, semmi extrát nem tud a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Morci

2011. augusztus 4.

Én éjszakára szoktam vele bekenni a kezemet, akkor már nem zavar, hogy zsíros. Reggelre pedig teljesen jól rendbeteszi a kiszáradt mancsaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

én nagyon szeretem ezt a krémet bár nem az egész arcomra. Csak ott szoktam bekenni magam vele ahol jobban kiszárad, hámlik a bőröm, oda nagyon jó. A níveánál sokkal jobbnak találom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

timi83

2011. július 16.

Téli időszakban nagy előszeretettel használtam az arcomra. Egy másik krémem nagyon kiszárította, ez hozta rendbe a bőrömet. Szerintem az illata is kellemes.
Az összetevőit végigtekintve valószínűleg el fogok azon gondolkozni veszek-e ilyet legközelebb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

landi

2011. július 14.

Kicsipte az arcbőrömet,pedig egyáltalán nem érzékeny!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

Kicsipte az arcbőrömet,pedig egyáltalán nem érzékeny!

Inez

2011. július 10.

Anno a reklámnak dőltem be. Alig vártam, hogy megszerezzem, aztán pedig, hogy elfogyjon. Tavasszal egy ajándékcsomagban újra hozzám került egy kis dobozkal, eszembe jutottak a régi ígéretek, de...
Az illata a legkisebb baja. Nehéz, zsíros cucc. A sarkamra talán még kipróbálom ahogy lejjebb olvastam, zoknival. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. május 25.

A téli hideg, szeles időben vált be nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 25.

A téli hideg, szeles időben vált be nekem.

szofyca

2011. április 18.

Valamelyik újsághoz járt mintaként, így utólag hálás vagyok, hogy nem egy Rossmannban vagy DM-ben futottam össze vele. Estére zokni alá jó volt, a lábam puha lett tőle, de a kezemre már túl zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

missbuttercup

2011. március 26.

Nem érzem azt, hogy ez a krém bármire is különösebben jó lenne. Amíg használtam, nem tapasztaltam semmiféle változást, pár nap után azonban igen, negatívat. Az arcbőrömet kicsípte, telelett piros foltokkal, pedig nem feltétlenül mondom magam érzékeny bőrűnek. Nem ajánlom nyugodt szívvel senkinek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 26.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak