Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

bigyusz91

2011. március 17.

Nekem nagyon bevált, főleg télen használom, amikor a bőröm szárazabb. És sminkalapnak sem a legutolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 17.

habaza

2011. március 13.

Túl zsíros, nem jó. Be sem szívódik. Tényleg csak pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Túl zsíros, nem jó. Be sem szívódik. Tényleg csak pénzkidobás.

insidecore

2011. március 12.

Túl zsíros és alig szívódik fel....értelmetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

Túl zsíros és alig szívódik fel....értelmetlen

wishes

2011. március 6.

Ez az a krém, ami mindenre jó, de semmire.. Nekem is túl zsíros volt, és mivel arcra nem kenném, kézkrémnek meg túl nehéz volt, nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

nemesanita

2011. március 6.

Nagyon zsíros krém.Mikor először vettem ilyet már akkor sem tetszett,alig vártam hogy elfogyjon végre.Második nekifutásra(talán a csodára vártam tőle?),mivel a barátnőm kedvence,gondoltam adok neki mégegy esélyt.Hiba volt.Már mindenfelé kentem csak elfogyjon!még hogy"Jobb mint a Nivea.."Haha,ez még viccnek is rossz.A Dove termékekkel amugy elégedett vagyok,de ez a krém...még az illata sem jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 6.

panna

2011. március 6.

Eléggé zsíros, de kézkrémnek nagyon jó. Kis kiszerelésben is lehet kapni, télen ez nálam mindig a táskában figyel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

Wish

2011. február 23.

Kézkrémnek tökéletes, kiszáradás ellen, de én senkinek sem ajánlanám az arcára kenni, nagyon nehéz és zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

mozsarmoni

2011. február 22.

Imádom az illatát smink előtt szoktam használni tökéletesen beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 22.

Imádom az illatát smink előtt szoktam használni tökéletesen beszívódik

misscsiga

2011. február 21.

Sminkelés előtt szoktam reggel használni és tökéletes. Táskában szintén alapfelszereltség. Hideg időben rettenetesen jól hidratálja a kiszáradt bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 21.

agi_d

2011. február 15.

Ijesztő dolgok vannak benne, de jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

Ijesztő dolgok vannak benne, de jól hidratál.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak