Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: szilvike94, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden tisztítja az intim területeket, nem borítja fel annak természetes egyensúlyát. Véd irritációtól és kellemes érzést ad, és egész nap frissen tart. Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Messy2214

2015. május 3.

Szerintem nagyon jó illata van,ami sokáig megmarad. Nem tudom igazából,hogy használ-e valamit,de sokkal tisztábbnak érzem magam mintha sima tusfürdőt használnék. A pumpás kiszerelés kifejezetten jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Lenochkaaaaaa

2015. április 25.

Könnyen adagolható a pumpás kiszerelése miatt, gyengéden tisztít és egyben ápol is.Sokáig kitart és eddig soha nem okozott irritációt.Hosszantartó, friss érzetet hagy maga után.Az illata férfias, mégis kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

kismadár

2015. április 9.

Borzalmas termék, pocsék, férfias illattal... de ami ennél sokkal fontosabb: CSÍP!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

mokkalany

2015. március 27.

Csíp. Már csak azt nem tudom, mire lehetne elhasználni, amiben nem zavar. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Csíp. Már csak azt nem tudom, mire lehetne elhasználni, amiben nem zavar. :-(

citronella

2015. március 26.

Nekem személy szerint ez a kedvenc intim lemosóm,amikor ezt használom,sosincs semmi probléma. (most pl niveát használok és már többször is sikerült összeszednem valami kis csodát). Sokáig elég,kellemes az illata,nagyon friss tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

katagi

2015. február 11.

Kétszer volt szerencsém ehhez a "csodához", ezzel együtt az intim lemosókhoz, nem élek ilyenekkel. Őszintén szólva, semmi mást nem látok benne, mint egy jobban habzó szappant. Húha. A pumpás kiszerelés tetszik. Az illata kellemes, szappanos jellegű, az viszont marhára zavar, hogy órákkal később is érzem a kezemen, hiába jó, ha ennyire tolakodó. (Igen, szoktam kezet mosni, de valahogy még így is megmarad.) Nem érzem, hogy másképp tisztítana, mint mondjuk a tusfürdőm. De talán nem is szükséges. Szó ami szó, továbbra sem érzem magam meggyőzve arról, hogy az intim lemosó fürdőszobai alapkellék legyen. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

magdus.kis

2015. február 7.

Nagyon szeretem. Avonost használtam előtte, de nagyon nem jött be! Finom az illata, s amikor akciós, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Shayono

2015. január 8.

Minden tokeletes volt de wc hasznalat utan nagyon csipett...de amikor ezutan hasznaltam mindig csipett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 8.

Viku23

2015. január 6.

Nemrég váltottam erre, idáig az avonos lemosót használtam de meguntam. Szerintem jó a termék, nekem tetszik az illata, friss. A kiszerelése is nagyon bejön, és nem is csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

aranypáva

2014. december 21.

Annyira csípett, hogy azt hittem elájulok.
Soha többet. Visszatértem a jól bevált Carefree és Nivea-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Annyira csípett, hogy azt hittem elájulok.
Soha többet. Visszatértem a jól bevált Carefree és Nivea-hoz.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.